PPP a alternatívna medicína

saskia88

ak vám môžem poradiť, ja som bola u doktorky albertovej, ktorá je psychologička a myslím, že bulímia alebo anorexia majú aj nejaký psychický základ - neviem ako by som to správne nazvala. ja som síce u nej absolvovala len detoxikačný program, lebo som nemala nijaké zvlášte problémy, len oslabenú imunitu. len som si všimla, že k nej chodia ľudia aj s takými problémami ako máte vy. neviem, aká je úspešnosť, lebo som sa nikoho nepýtala na toto konkrétne. možno by bolo dobré si to od niekoho zistiť. ja si nemyslím, že ona je tip na peniaze. to by som veru nepovedala za ten čas čo som sa s ňou stretala som mala veľmi dobrý dojem. len fakt neviem či sa jej už podarilo vyliečiť nejakého bulimika alebo anorektika. len to viem, že ľudia ju dosť vyhľadávajú, keďže sa venuje aj alternatívnej liečbe a detoxikácii.

lovehurts

neries, prosím kto ti pomohol? nech je to kde chce a stojí to koľko chce chcem to! už nevládzem. momentálne som bez terapeuta, pred rokom som vysadila všetko svinstvo, chémiu ktorú do mňa valili 6 rokov od mojich šestnástich keď som ochorela na ppp. najskôr som myslela že sa zbláznim, psychika v ... z tých všeliakych liekov čím mi skúšali vyliečiť ppp, no chcelo to len odomňa vyzrieť. no keď by som aj chcela žiť ako normálny človek a zbaviť sa ppp bráni mi v tom zničená psychika, veľmi veľa zla zažitého, úzkosti, život v neustálom strese a táto choroba ma ničí. ja už nevládzem.musím stále niečo robiť byť stále s niekym, a vpodstate čím viac už ma nič nenaplňa, neteší, všetko mám pocit že už som zažila a v ničom nevidím zmysel...len..jediná nenávidená filtrácia všetkých depresii a úzkostí ktoré na mna prichádzajú je prejesť sa a s nenávisťou všetko vyvracať. ...veľa krát nevládzem normálne fungovať a neviem dokedy ešte vydržím...ale TAKTO ŽIŤ NEBUDEM! buť normálne alebo vôbec!!! prosím poraď mi kto ti pomohol, kludne ti tu napíšem aj môj mail ak nechceš verejne. len mi prosím povedz kto kde ti pomohol, jeho meno.možno zachrániš jeden ľudský život

romana

neries
Teraz ti môc nerozumiem. Myslíš, že je to lepšie, deď je to nečakané, ako keď to plánuješ? Stáť ma to totiž niečo bude. Na začiatok asi 2 tisícky a to nie je zas tak málo....
Tá doktorka čo sa tomu venuje vraj cez nejaké akump. body na ruke zistí kde je problém. Ide to cez počítač. Znie to zelkom vieryhodne. Povie ti aj aké choroby ťa asi ohrozia a ako sa im môžeš vyhnúť...

neries

no ved vyskusaj lenze pri mne to bolo take necakane take ze som ani nevedela co sa ide diat to vsetko moja mama a ty terz ked to planujesa dufas no neviem nechcem ta strasit no neviem ci ti to pomoze ale za skusku nic nedas

neries

no mne to robila na dialku prvy krat a potom som raz bola za nou a myslim ze potom sa to nejako spustilo samo ani neviem ako ...nemyslela som na to vobec a odrazu sa niecio zmenilo bol to fakt zvlastny pocit ..ja som az od ke takze neviem asi by si si nieco mala najst tam u vas myslim ze tam budete mat lepsich odbornikov na tieto veci ....

romana

neries
Môžeš mi niekoho doporučiť? Možno by som vyskúšala. Bola by som rada. Som zo stredného Slovenska, ale nevadilo by mi ak by som aj ďalej cestovala. Koľko sedení je asi potrebných, resp. na koľkatích si bola ty?

neries

no vsak ved hej ved vsetko je v nasej hlave aj ten pribeh o zene co sa tym zaoberala mala rakovinu a nador jej zmizol a to sa neliecila len verila a robila tutoalternativnu ....vsak touz o nieco hovori ...

alti

A este ma napadlo, ze na odstranovanie blokov, dokonca nadobudnutych aj v prenatalnom veku /cize v brusku nasej maminy/je ucinna kineziologia. Ale vsetko je to o kvalitnom terapeutovi a hlavne o tom znamom biblickom "viera tvoja ta uzdravi". Ak clovek ide k najlepsiemu terapeutovi pod slnkom s myslienkou "aj tak to nefunguje, je to blbost, su to vyhodene peniaze" tak NIC fungovat nebude. Sila nasho podvedomia je fakt obrovska - pozitivna aj negativna. Tak ho vyuzite /to pozitivne podvedomie/ pre svoje zdravie, dievcata