Akne - socialna fobia

Príspevok v téme: Akne - socialna fobia
nela00

je podla vas mormalne, ze kvoli mojmu akne sa branim vztahu? totizto jeden chalan ma o mna zaujem, ale ja sa strasne bojim nieco si zacat bo mam furt pocit,ze sa na mna pozera..... stale na to myslim ked som s nim a preto som aj dost neista...
ja viem, ze mi poraDIte aby som to neriesila a mam byt rada, ze ma chce aj ked mam akne a nevadi mu to, ale neviem ci je spravne zacinat si vztah ked nie som spokojna sama so sebou...
dakujem

pacient123

nella " ja som mal ten istý problém a akne mam až do teraz ......tiež o mna jedna baba prejavila zaujem ale bol som natolko zo sebou nespokojný že som sa jej vyhýbal lebo som nechcel aby sa to pokazilo tím že si všimne ešte viac moje akné .....!!! no ale teraz môžem plakať nad rozliatim mliekom že som sa aspon nepokusil nech by to dopadlo akokolvek ....teraz už také štastie nemám a som sám ..!!!radím ti neboj sa toho a tvar sa akoby nič lebo neistota ho zmetie .....ja som sa bal tej neistoti z mojej strany bal som sa že u mna zbadá to že mam paniku z jej reakcie preto som do toho nešiel ...ale teraz banujem ......neboj sa toho ---možno začiatky budu krute vo vstahu ale laska spôsobí v tvojej mysli pokoj a odstraní stres a akne ti zmizne ..

samba

kolko mas rokov? no ja by som teda akne riesila a nie ze neriesila neviem kolko mas rokov uz aj hormonalna antikoncepcia pomoze ak nepomoze tak na nejaku kliniku kde to riesia nejake dermatologicke centrum kde ti poradia hlavne nechod kozmeticke tie to vzdy pokafru a potom budes vyzerat este horsie

paci

poradte mi.po napiti ci jedeni sa mi nafukne brucho.co mam robit.na zachod chodim.da sa to nejak upravit tabletami?dakujem