Medzera medzi zubami

Príspevok v téme: Medzera medzi zubami
sunseth

trapi ma jeden esteticky problem. mam 18 rokov a je mi neprijemne ked sa rozpravam s ludmi lebo viem ze sa mi nepozeraju do oci ale viac ich zaujme moja medzera medzi zubami. prosim vas poradte mi co by bolo najlepsie. o fixnom strojceku vobec neuvazujem, pretoze jedna zubarka mi ho neodporucila, preto ma skor zaujma ake formy vyplne existuju, kolko vydrzia a hlavne kolko to bude stat. dakujem

Sonka soni

Mám medzeru na predných zuboch prerezali mi aj uzdičku aby sa mi nerozširovali zuby ešte viac ale zubárka mi nechce dať strojček mám 12 rokov a proste sa bojím na niekoho usmiať doknca s niekým rozprávať tak radčej ostanem doma prosím poraďte.

Cindy 35

podla mna to vobec nie je pekne a hned ako sa dalo som si to dala odstranit. trvalo to cele dva roky - prerezanim uzdicky a fixnym strojcekom- odporucam

Lola44555

prosím pomôžte mi...mám 12 rokov a mám dieru medzi hornými zubami chcem mať rovné zuby ale zubár mi povedal že mi už nič nepomôže...som veľmi smutná neviete čo sa dá robiť?

Berenika

Takisto mám medzi zubami medzierku. Nielen medzi hornými jednotkami, ale aj medzi trojou a štvorkou. Zubárka mi chce dať strojček, ale nevieme, či je to len z estetického problému, alebo nejakého zdravotného. Strojček veľmi, teda skoro vôbec nechcem. Pokiaľ to je estetická záležitosť, tak si ju nechám. Navyše, viacerí ľudia mi povedali, že prvé, čo si na mne všimli, bola medzierka. Ale potom som zistila, že to nebolo myslené zle. A navyše, ľudia s medzierkou majú sexepil... povedal mi to jeden fotograf. :D Nebojte sa toho, a pokiaľ sa vám smejú je to možno preto, že vám závidia! ;-)

eja31

dá sa aj tak povedať, on vlastne drží tie zuby spolu, výhoda je to, že si nemusíš potom dávať každú noc strojček :)pre mňa je to lepšie, ja ho mám už druhý rok :)je na tebe pre čo sa rozhodneš ;)