Medzera medzi zubami

Príspevok v téme: Medzera medzi zubami
sunseth

trapi ma jeden esteticky problem. mam 18 rokov a je mi neprijemne ked sa rozpravam s ludmi lebo viem ze sa mi nepozeraju do oci ale viac ich zaujme moja medzera medzi zubami. prosim vas poradte mi co by bolo najlepsie. o fixnom strojceku vobec neuvazujem, pretoze jedna zubarka mi ho neodporucila, preto ma skor zaujma ake formy vyplne existuju, kolko vydrzia a hlavne kolko to bude stat. dakujem

lenka1111

dobry vecer, aj ja mam medzeru a zajtra ma ist na nastrih uzdicky, je to bolestive a umrtvuje sa to lokalne. zaujmima ma to hlavne preto, ze este dojcim a maly by bez mliecka nevyzdrzal a po umrtveni by latka mohla prejst aj do mliecka, vdaka za rady

medzierkaSS

Zabudla som dodat: je dolezite sa starat o zdravie zubkov, aby ich mal clovek ziarivo biele a zdrave a potom uz moze byt jedno,ci tam ta medzierka je alebo nie.. Taky ziarivo biely usmev s medzierkou alebo bez je predsa vzdy pekny, nie?

medzierkaSS

Ja mam tiez medzierku medzi zubami, ale nechcela by som ju odstranit. kedysi mi to vadilo, ale uz som si na nu zvykla a som to proste "ja" :) uz mi to nevadi ani na fotkach. Kedysi som sa tiez usmievala len so zatvorenymi ustami,ale zacali mi vsetci ludia hovorit, ze co blaznim, ze krajsi usmev mam s medzierkou a aj priatel ma o tom dennodenne presviedca a to sme spolu 8 rokov :) Tak uz ju mam rada a vzdy sa stretavam len s milymi reakciami na to, ze ju mam. Tiez sa casto chalani smeju, ze som "naruziva", tak ono to aj som, niekedy si fakt pripadam ako nymfomanka, ale nemyslim si, ze sa to spaja s medzierkou :) Ale tak aspon je sa na com smiat.
Inak, ak ste si nevsimli, aj Madonna ma medzierku medzi zubami a ake to ma pekne. Ked to mam od detstva, prislo by mi to blbe si to teraz dat "zalatat", vsak ked je stale rovnako velka, tak preco.. mozno v starobe, ked si dam umely chrup :)) Podla mna sa s tym nauc existovat, uvidis, kolko milych skusenosti v zivote zazijes, mne stale kamosky hovoria, ako mi ju zavidia, lebo mam fakt asi aj vdaka nej tooooolko krasnych zazitkov, ze by bolo asi tazke sa toho vzdat :)

mnamka257

ja mam velmi dobre skusenosti s nocnym strojcekom-pokial ti ho dobre spravia, tak o taky rok , dva pm medzere nebude chyru ani slychu

emoXgirl

mno ja som mala tiez medzeru medzi zubami, nosila som vyberaci strojcek 4 roky 6 hodin denne a celu noc a vobec mi to nepomohlo :( potom som mala ten fixny a po medzere ani stopa :D

octopus

Ak ti neodporučili fixný strojček, tak skús nočný. Ja ho nosím už niečo cez dva roky len v noci, medzeru už nemám a mal som aj dosť krivé zuby v hornom rade a už to vyzerá pekne

bibba

raz mi povedal kamos ze tie zeny co maju taku medzeru medzi zubami su nymfomanky :) debil. akoze od veci ok... mne sa casom zrastla. mala som taku v detstve.

queen_sam

noo a neskusala si ist aj k inej zubarke? ja som tiez kedysi mala medzeru, ktora sposobovala, ze moje zuby sa tlacili mimo svojho miesta. a vtedy mi jeden doktor povedal, ze to je uzdickou medzi zubami, ktora mi rastie az k mandliam. neviem ci vies co to je, je to taka "blana" nad hornymi zubami, kde sa spaja horna pera s dasnom. a tak mi ju vystrihol a vtedy sa mi zuby upravili. skus sa na to spytat :)