Medzera medzi zubami

Príspevok v téme: Medzera medzi zubami
sunseth

trapi ma jeden esteticky problem. mam 18 rokov a je mi neprijemne ked sa rozpravam s ludmi lebo viem ze sa mi nepozeraju do oci ale viac ich zaujme moja medzera medzi zubami. prosim vas poradte mi co by bolo najlepsie. o fixnom strojceku vobec neuvazujem, pretoze jedna zubarka mi ho neodporucila, preto ma skor zaujma ake formy vyplne existuju, kolko vydrzia a hlavne kolko to bude stat. dakujem

kirk

medzera medzi zubami je podla mna na kočkach strasne sexi :-).
je to take ,,ine" odlisne, zaujimave :-).
Myslim,ze aj jedna modelka ma medzierku a vyzera to super.
Urobte zo svojich nedokonalosti prednosti ;))

InLoweee

jaaj, tak ja mozem o peknych zuboch asi len snivat (ze 30 000sk fuu, na to si nenasetrim, aj keby co bolo) :( fnuk... mam podobny problem, ale ked to tu tak citam, tusim horsi nez vy vsetci. Je to dane genetikou, ja som si take zuby prosto "nevybrala" .. Celkovo dospelych zubov mam len 22 a z toho ece 2 mliecne - co sa vam zda asi bizardne :( no je to tak, mam 21.rokov, a medzery tusim vsade, nielen medzi prednymi zubami. Strasne mi to nici moje sebavedomie, hanbim sa medzi novych ludi, co na to povedia, hanbim sa usmievat, na skuske rozpravat, isto to ovplyvni u buducu profesiu, uplatnenie a pod. ...je to strasnee... ja keby som si cchela upravit zuby, asi by som musela dat setok von a uplne nove - do jedneho. Lebo neviem ci sa tie "diery daju poplaatat" :(( ...Proste ten, kto ma podobny problem tak chape tu zufalost :( este aj zubarka mi povedala ze taky chrup este nevidela :(( proste je to hrozne, a nech sa mi kazdy cuduje preco som taka utiahnuta, hanbliva, nespolocenska... :( ten kto to nezazije, nepochopiii.... a ako paradox je to, ze moja sestra ma zuby ukazkove, proste nazvala by som to "hlodakmi", krasne, pevne, huste zuby (dokonca jej museli vzadu trhat, co ich mala nahusto), no ja som musela skoncit po dedovi, segra po babke :(( .. uz s tym nic nenarobim, iba nejako nasetrit peniazky alebo co :( ale cely chrup by ma stal asi aj "gate" s prepaceniiim....

alzbee

majkla: moj spoluziak mal tiez kedysi medzeru medzi hornymi zubami...ale proste fakt, ze velku...jemu asi tiez mnohe zuby nenarastli. A vyriesil to minule prazdniny tym, ze si dal spravit umele zuby...ale stalo ho to 30 O00 sk

majkla

ahojte...mam veľký problém..mám velmi velku medzeru medzi prednými zubami...a v detstve som mala vsetky mliecne zuby no ked mi vypadali sest dospelych mi nenarastlo je to pre mna obrovska prekazka neviete mi niekdo poradit aspon ohladom tej medzere??

kp

ahojte....ja som tiez mala medzeru medzi zubami....bola taka velka,ze sa mi tam v pohode zmestila palicka z lizatka....bolo mi to dost neprijemne....tak mi zubar odporucil vypln kedze mam rovne zuby....otrosku mi obrusili zuby a potom mi tam doplnili tu vypln.....mam to uz 4 roky a som velmi spokojna...vyslo ma to este vtedy na 600sk.....

wla100

dá sa to urobiť aj ináč, lebo nie vzdy je na pricine uzdicka. dajú sa nalepit fazety z hmoty, co sa plmbuju predne zuby, alebo keramicke fazety tie maju vacsiu zivotnost. takto sa daju vyrovnat aj zrotovane zuby pripadne ine neesteticke artefakty.
Wla100

mmmmmmmmmm

Ja mam 25 rokov, tiez som mala obrovsku medzeru. asi pred rokom mi vyoperovali tu uzdicku, ktora mi vraj branila spojeniu zubov. potom som mala 8 mesiacov fixny strojcek a teraz ich mam uplne spojene.