Super detoxikacna dieta..... kto sa prida?

Príspevok v téme: Super detoxikacna dieta..... kto sa prida?
ataeb

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

roza

Zaujímavé čítanie ... Všetky názory sú poučné.
To o vode z vodovodu ráno na lačno som už počula, musím vyskúšať.
Každá diéta je nebezpečná a môže natrvalo poškodiť zdravie. Preto si dobre rozmyslite než s nejakou začnete.

Mrska Silvuska

toto nie je detox, ale 2tyzdnova dieta, znamejsia ako rajcinovovajecna....po 2tyzdnoch ak nabehnes na normal stravu (varenu), jojo efekt ako vysity...

dr.sedo

Detox ? Hm ;-) PODSTUPIL SOM HO A POMOHOL MI ! TERAZ DOBRE ČÍTAJTE ČO PÍŠEM ... PIŤ MÔŽTE LEN VODU,POZOR NIE MINERÁLKU MUSÍ TO BYŤ VODA Z VODOVODA AKO SA HOVORÍ.. ČIŽE ČISTÚ VODU ! A HLAVNE VEĽA VODY ! ŽIADEN ALKOHOL,KÁVA,DŽÚSY,MINERÁLKY,PIVO A ANI ČAJE ! ČAJ MÔŽTE ALE LEN DETOXIKACNY !ODPORUCAM ČAJ. DETOX S VILCACOROU ( ZNAČKY LEROS ) JA SOM PRI DETOXE FAJČIL KTO VYDRŽÍ NEFAJCITE .... JEDOL SOM VEĽA OVOCIA PREVAŽNE JABLKÁ,BANÁNY,HROZNO....RAŇAJKY - TVORILY VECI BOHATÉ NA VLÁKNINU(CEREALNE BAGETKY,ČIERNY CHLIEB,OVOCIE,SYR...POZOR ODPORÚČAM SYR- TOFU !!! TOTO JE ZÁZRAK NIEKOMU NECHUTÍ ALE TENTO SYR ODPORUCAM !!! RÁNO KED SOM SA ZOBUDIL DAL SOM SI POHÁR VLAZNEJ VODY Z VODOVODU...TOTO ODPORÚČA AJ JEDNA LIECITELKA Z ČINY...POHÁR VLAZNEJ VODY NALACNO DETOXIKUJE ORGANIZMUS KAZDY DEŇ ! OBED- JA SOM SI ZAKLADAL NA SOJI ! SOJA JE DRUHÁ DÔLEŽITÁ VEC PO VODE KEĎ ROBÍTE DETOX ! JEDOL SOM VELA ZELENINY TU SAMOZREJME ODPORUCAM AJ NA RAŇAJKY VEČERU A POČAS DŇA ...ĎALEJ. KURACIE MESO,RYŽA,CESTOVINA PROSTE MÔŽTE JESŤ VŠETKO OKREM UDENIN,RUČNÉHO NEDÁ A VECI ŤAŽKO STRAVITELNYCH A POLOTOVAROV !VEČERA TO SAMÉ AKO RAŇAJKY LEN V POLOVIČNEJ DÁVKE.. TAKZE ZAPAMETAJTE SI JEDNU VEC ! MÔŽTE JESŤ ALE AJ TAK SA DETOXIKUJETE !URČITE SI NEROBTE DETOXI AKO SA TU PÍŠE ŽE NIC NEJESTVUJE LEN PIŤ ! MOJA RADA NA ZÁVER ZNIE TÁTO DETOXIKACIA SA NAZÝVA VOTOSO PÝTATE SA PREČO ? SU TO PRVÉ PÍSMENA VODA- VO,TOFU- TO,SOJA- SO TAKZE VOTOSO ...O TYCHTO TROCH ZAZRAKOCH SA DOČÍTATE VŠADE ....A AK BUDETE MAŤ POCIT HLADU MÁLOTRIEDNEJ SA VŽDY VODY TA VAS ZASITI A PROSPEJE VŽDY ! ZÁKLAD JE PIŤ VEĽA ČISTEJ VODY VEĽMI VEĽA ! TÁTO KÚRA JE NA 5 AŽ 10 DNI JA JU ROBÍM KAZDY MESIAC 5 DNI POČAS DIÉTY ZARUCUJEM AJ 99 % ZHODENIE NA VÁHE A ZLEPŠENIE TRÁVENIA PROSTE BUDETE SA DOBRE CÍTIŤ ! KTO TÚTO DIÉTU DODRŽUJE A MÁ DOSTATOK POHYBU ALEBO ŠPORTUJE ASPOŇ TROŠKA ZARUCUJEM 100 % ZHODENIE VÁHY A KRÁSNU POSTAVU ! DAKUJEM A PRAJEM VEĽA ŠŤASTIA URČITE SA VÁM OPLATÍ VYSKÚŠAŤ BUDETE MILO PREKVAPENÝ. ! VAŠE NÁZORY PÍŠTE DO TEJTO RUBRIKY .... A NEDRZTE SA ČLÁNKU KDE PANI RADIKÁLI PIŤ KÁVU. ;-) LAVIČKA JE DOBRÁ ALE URČITE NIE PRI DETOXIKACII ORGANIZMU ! DAKUJEM PRAJEM VEĽA ÚSPECHOV

monkaa

Hlupost...ja som ju drzala najprv 2 tyzdne neschudl som nic! LEN mi bolo zle... a potom tyzden ale zhodila som len 1,5 kg...a potom sa mi naspat vratili presne 3 kg...
JOJO eefekt..takymito dietami nikam nezajdeme...teraz idem menit stravovacie navyky..a verim ze takto zhodim....

hillary

po chorobe som nabrala niake to kilecko tak som sa tuto dietu ci co to je vlastne, rozhodla drzat mala som 16 , bolo to na ... nonstop som bola hladna a neschudla som nic , vydrzala som desat dni a bolo po diete je to fakt blbost neodporucam nikomu

SMIECH

toto je dobra hlupost!! kto vymyslal tuto "detoxikacnu" a este k tomu "dietu?" ty?...moja mila, pri detoxe a aj pri diete je najdôlezitejsi prijem tekutin a kazdy, kto sa pusta do diety by mal vediet, ze cierna kava ODVODNUJE!! a pit mineralku? v mineralkach su len polovicne, cize umele mineralne latky, najlepsia je cista voda. Dalej,hydinova sunka mozno hej, ale nie 20 dkg preboha.K vajciam natvrdo a konzerve tuniaka sa radsej nevyjadrujem. este jedna vec, ak si myslis, ze ked k super-nezdravemu reznu pridas super-zdravy jablcny ocot ,schudnes....tak to ta sklamem :)

yogi100

Ja som uz vážil 100 kg
dnes mam po 1,5 mesiaci mam 92kg
Precital som si super knihu od mira veseleho. Cela je na nete
www.miro-vesely.sk
Odporucam najprv precitat nez sa takto tyrat. Telo spomali metabolizmus a po skonceni \\\\\\\"detoxu\\\\\\\" to mate aj s urokami naspat. Da sa chudnut ovela pohodlnejsie. Vela uspechov