je to mozne?:(

Príspevok v téme: je to mozne?:(
sandra16

zdravim..mam 16 a naposledy som mala nejaky sialeny virus v hrdle vy brala som antibiotika preslo to vsetko bolo v pohode a teraz o necely tyzden zase ta bolest nemozem ani prehltat nic no strasne.taq som zobrala sumamed a dufam ze zaberie...ale ide o to ze som sa bozkavala s frajerom ked som bola chora a bojim sa ze on mi ten virus vratil..tak sa chcem spytat ze ci mi ho moze este raz vratit..to od teraz si furt budeme vymienat ten isty virus????:(dakujem

RNG

Atb. nepracuju na virusy. Ak si brala atb. potlacila si si v tele obranu voci plesniam a kvasnym infekciam. Ak si nebralo hned na to probiotika, mozes mat premnozene plesne.
Alebo si naozaj chytila novy virus(ved je ich plno momentalne) a potrebujes nieco antiviralne(selen, zinok aloe vera, l lysin,baza, astragalus, alebo silnejsie:GSE, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej,mega dozy vitaminu C alebo velmi silne: Befungin(7-10 mg) alebo
chaparal(2x1 gram)

sandra16

dakujem..len mi zijeme v zahranici a on je brazilcan lekara tu nema..teraz sa bojim s nim ked vyzdraviem bozkawat aby som to zase nechtitila:((

polopa

To moze byt kludne aj zdruzena infekcia...ked ma clovek oslabeny krk virusom, lahko sa mu tam rozmnozi nejaka bakteria, alebo aj opacne..kazdopadne to treba riesit spolu s priatelom u lekarky.

usiko

ak to bola bakteria, teda nejaky kok, a asi bola, iank by ti lekar nepredpisal antibiotika, tak sa to prenasa...ale zalezi na imunite partnera, ci sa to u neho prejavi.....

polopa

Ak si brala antibiotika spravne, tak by sa ti to nemalo vratit. Zalezi od druhu bakterie ci virusu, co si mala v sebe. Moze sa stat, ze by sa to prenasalo, ale tak napriklad priatel ak ma lepsiu imunitu, jemu nemusi nic byt, len toho patogena prenasa na teba. Mal by ist na vyter hrdla, aby sa zistilo, ci ho nema aj on a potom by sa pripadne preliecil aj on. V zaujme tvojho zdravia.