Proč je lepší být baculka?

Príspevok v téme: Proč je lepší být baculka?
baculkaaa

Proč je lepší být baculka?

Dopřávej si jídla, i když si tlustá - jsi pro spoustu mužů sexy a je to mnohem lepší, než být vyzáblina!

Existuje velká skupina mužů, která miluje baculky, boubelky, tlusťošky, otylky či jak se oplácaným ženám dá říkat. Ale ne každý z těchto lidí je ochotný to veřejně přiznat. Doba se ale mění a baculky začínají být v kurzu!!!

A proto - holky neblbněte s různýma dietama, cvičením a dalším trápením těla - jste krásné takové jaké jste - "Ať žijí boubelaté ženy !!! "

1. Kluci si mají na co sáhnout (lepší bujné tvary než chrastící kosti)
2. Baculky jsou veselé a vyhledávané pro svůj smyl pro humor.
3. Baculky jsou víc sexy než kostry.
4. Smiř se s tím, že nejsi štíhlá. Jsi stejně krásná a pro některé i krásnější !
5. V upnutých kalhotách máš sexy zadek a pod těsným tričkem krásné bříško!
6. Když to budeš umět prodat, budeš působit nevinně.
7. A baculky, přece nechcete splývat s davem hubeňourů. Budete jiné a nikdo vás jen tak nepřehlédne.

Zkusili jste to již s baculkou?

- Zažil jsem a moc se mi to líbilo. Pokud se naskytne situace, neváhal bych opakovat.

- Zažil jsem i já a byl jsem nadmíru spokojen, nemluvě o poprsí č.5. Rád zopakuji, i když při mojí váze 60 Kg se mi příležitost tak často nenaskytne. Super sexíček...

- Zažil raz, a tužim po tom zas a zas. Sice nemam priatelku anorektickeho typu, ale ani nie uplně baculku. Baculka bola tiež moja prvá láska..

- Jasně,zažila jsem to a bylo to super!Nádherně jsme si to užily a doufám,že si to ještě někdy s nějakou takovou sympatickou kočičkou vychutnám.

- Jednou jsem to zkusil a je to lepší než s nějakou anorektičkou. Hned bych to zopakoval je na co vzpomínat

-Díky za takové ženy jenž jste vy! Když je možné vplouti do tak pěkných a měkkých tvarů a polaskat vše, co se nabízí – je to prostě slast, jenž stále hledám!!

-Vybírám se jen a jen boubelky a nemůžu si stěžovat!

-Poté, co jsem to zkusil s boubelkou, už nikdy nechci žádnou vychrtlinu nebo anorektičku. Jedině už baculky a boubelky !

-Boubelky a baculky jsou prostě nej... a nejlepší jsou tlustá bříška!!!

carey

elena1234, fuha no tak to si dobre makala na sebe a mala si aj trenera? Ja tolko nestiham cvicit, tym ze chodim do skoly a este medzitym pisem doma... a to preco si mala ovocie len raz do tyzdna? Sak je zdrave a ma kopu vitaminov, viem ze niektore druhy ovocia sa napr. nemaju jest vecer, ze od nich priberies, ale tak na desiatu alebo ranajky to nie je nic hrozne si myslim.

elena 1234

carey,tak ja som chodila cvicit 6 dni v tyzdni prve tri mesiace,,Prve som schudla z prs,potom som to citila na krku,,tvari,,jasne a brusko zadok stehna idu pomalsie,,to este tvarujem do teraz.
V posilovni som travila dve hodiny,,
Nie je to len o tom ze prides a ides cvicit,Musi to mat postupnost trosku,aby tvoje telo nebolo v soku.
Pytas sa ci papam sladke?tak poviem ti pocas mojej redukcie,,som jedla presne navazene veci a bola som vdacna za ovocie ktore bolo len 1 krat v tyzdni,,to bola jedina sladka vec ktoru som zjedla.
Trvalo to 5 mesiacov,,samozrejme ze po tom som si uz dala,,..
Ale teraz som v procese,,ked si kila udrzujem takze ked nechcem pribrat sladke do seba nedavam.
Ale jasne,,ked mam chutdaku cerealnu tycinku trosku cokolady,si dam,,radsej kusok ako si odopierat a potom zjem tablicku na posedenie.

carey

a pocuj ak sa smiem spytat, tak ty papas aj sladke, no vlastne vsetko len s mierou? Ci si fakt davas pozor a niektore veci si vylucila z jedalnicka

carey

dakujem, budem sa snazit sak to robim kvoli sebe... Ja viem ze to je este kratka doba, radsej sa ani vazit nebudem nejaku dobu nech ma to nedeprimuje. A ty si kde najviac schudla? lebo viem ze sa chudne vzdy z celeho tela, no mne to ide najtahsie z tych bokov..

elena 1234

carey ja som myslela ze mi povies ze cvicis aspon 3 4 mesiace..
preto sa mi to nezdalo ze ziadne vysledky sa nedostavili..
poviem ti uprimne,,ja chodim cvicit pravidelne od aprila 2010...a vysledky boli vidiet tak po 5 mesiacoch,,,
A ak chces cvicky na zadok stehna..daj si stranku -odkaz odstránený- tam je vela cvikov.
A ak budes makat na sebe a ten spinning tak vysledky zarucene

carey

vies co no ja som zacala len pred 2 tyzdnami a medzitym som mala kramy a zasa som pojedla vsetko mozne, neviem preco to musim vtedy vzdy dobehnut a som tam kde som bola :( cvicit som bola len raz, co sa vtedy citim aj dost zle, tak radsej som doma... ja viem ze to bude dlho trvat a musim vydrzat hlavne a vysledok sa dostavi. Cize ten spinning mi odporucas? Mna to velmi bavi a citim si potom velmi dobre. Len mala by som k tomu nieco pridat, co by si mi poradila?

elena 1234

carey:Ja tiez radsej do fitka,,a kolko tam uz pravidelne chodis???
A nezmenilla s ati postava vobec??
Ano spinnig je super na zadnu cas tela a nohy :)

carey

elena1234, vies co no ja radsej idem do fitka, doma sa mi nechce, no chcem zacat chodit na spinning 2x do tyzdna a este k tomu daky steper,orbitrek. Teraz vydrzim na steperi tak 20min a musim si dat pauzu co idem dusu vyplut... no a neviem ake tie posilnovacie cviky mam dat na tie nohy, som skusala vypady a moc mi to nejde. Ja viem ze mam dobru vahu ale co som aj bola na merani tuku mi zistili, ze mam viac ako optimum a to vsetko mam na nohach a zadku. Je to skarede to sadlo na stehnach a aj na bokoch :((

elena 1234

Cvicis doma alebo v posliovny??
ak chces schudnut z dolnej casti tela,,,potrebujes niejaku aerobnu aktivitu denne,min,Pol hodinu najleopsie 40 minut,ale aj posilovat zadok stehna,,