Proč je lepší být baculka?

Príspevok v téme: Proč je lepší být baculka?
baculkaaa

Proč je lepší být baculka?

Dopřávej si jídla, i když si tlustá - jsi pro spoustu mužů sexy a je to mnohem lepší, než být vyzáblina!

Existuje velká skupina mužů, která miluje baculky, boubelky, tlusťošky, otylky či jak se oplácaným ženám dá říkat. Ale ne každý z těchto lidí je ochotný to veřejně přiznat. Doba se ale mění a baculky začínají být v kurzu!!!

A proto - holky neblbněte s různýma dietama, cvičením a dalším trápením těla - jste krásné takové jaké jste - "Ať žijí boubelaté ženy !!! "

1. Kluci si mají na co sáhnout (lepší bujné tvary než chrastící kosti)
2. Baculky jsou veselé a vyhledávané pro svůj smyl pro humor.
3. Baculky jsou víc sexy než kostry.
4. Smiř se s tím, že nejsi štíhlá. Jsi stejně krásná a pro některé i krásnější !
5. V upnutých kalhotách máš sexy zadek a pod těsným tričkem krásné bříško!
6. Když to budeš umět prodat, budeš působit nevinně.
7. A baculky, přece nechcete splývat s davem hubeňourů. Budete jiné a nikdo vás jen tak nepřehlédne.

Zkusili jste to již s baculkou?

- Zažil jsem a moc se mi to líbilo. Pokud se naskytne situace, neváhal bych opakovat.

- Zažil jsem i já a byl jsem nadmíru spokojen, nemluvě o poprsí č.5. Rád zopakuji, i když při mojí váze 60 Kg se mi příležitost tak často nenaskytne. Super sexíček...

- Zažil raz, a tužim po tom zas a zas. Sice nemam priatelku anorektickeho typu, ale ani nie uplně baculku. Baculka bola tiež moja prvá láska..

- Jasně,zažila jsem to a bylo to super!Nádherně jsme si to užily a doufám,že si to ještě někdy s nějakou takovou sympatickou kočičkou vychutnám.

- Jednou jsem to zkusil a je to lepší než s nějakou anorektičkou. Hned bych to zopakoval je na co vzpomínat

-Díky za takové ženy jenž jste vy! Když je možné vplouti do tak pěkných a měkkých tvarů a polaskat vše, co se nabízí – je to prostě slast, jenž stále hledám!!

-Vybírám se jen a jen boubelky a nemůžu si stěžovat!

-Poté, co jsem to zkusil s boubelkou, už nikdy nechci žádnou vychrtlinu nebo anorektičku. Jedině už baculky a boubelky !

-Boubelky a baculky jsou prostě nej... a nejlepší jsou tlustá bříška!!!

Rihannka

REHOT =D. Závisť ;). Nikdy by som nevymenila moju štíhlu postavu za bacuľatú, nech si hovorí kto chce, čo chce ;). Čo je príťažlivé na roztrasených stehnách, ovísajúcom sadle, neforemnom tele? Sa spamätajte ;). Závisť, závisť, závisť ;).

elsa5.5

baculka,ten bod.4 ako aj niektoré iné body ti zrejme natlačil do hlavy špičkový psychiater,sama seba môžeš presviedčať o tom aká si in,to len značí o tom aké komplexy zo seba máš,zjem čo chcem nikdy som nedržala žiadnu diétu,som štíhla a maximálne spokojná ale ty moja patríš do psychiatrickej liečebne,tam ťa tých komplexov zbavia:):):)

Sue..

mna najviac pobavil vyrok "A proto - holky neblbněte s různýma dietama, cvičením a dalším trápením těla"jasne diety su blbost ale odkedy je cvicenie trapenie tela?ale uznavam dobry argument ked je niekto lenivy zdvihnut zadok:D

doubledog

uz len to delenie na tlste baculky vs kostry svedci o tom, ze niekto ma pomylene meritko
to su predsa iba extremy na oboch stranach

z mojho pohladu su stihle zeny krajsie ako tie tucne

smajliQa

no maucta :D
ja ti hned aj odpoviem na tie tvoje body :D
1, kluci si maji na co sahnout?????????????
no.... ovela radsej si tapnu po krasnom vysportovanom zadku, jak po 10 kilach slaniny, ktora sa hompala pri kazdom kroku co spravis.

2,baculky su vyhladavane pre svoj zmysel pre humor.... MOJA odpoved... a pre co ine by mali byt vyhladavane,??? nic ine nemaju okrem humoru, lebo tlstota je skareda......

3, o tomto sa da polemizovat. 50 na 50

4, ano zmier sa s tym. ked nedvihnes ten svoj zadok, tak ti nicine ani nezostava len sa zmierit.

5,pochybujem ze pod trickom ma 100 kilova zenska krasne brucho!!!!! sorry

6, nevinne posobi kazda zena ktora vie posobit nevinne, nezalezi od vahy!!

7,mas pravdu. ste neprehliadnutelne, ale to neznamena ze je to vase plus... vela chlapov sa otoci a povie si, pane boze rob so sebou nieco....lol!!

a tie body o tom jake ste dobre v posteli...no... JA SOM TIEZ, a nepotrebujem k tomu titul baculka ...

tymto prispevkom som nechcela nikoho urazit, ale ked ste si vy dovolili urazat nas, tak tu je aspon moj nazor na to.

mammamiaa

toto mohla vytvorit jedine nejaka zakomplexovana morbidne obezna chudera, ktora tak strasne zavidi stihlim babam ze az,,, toto by zdravy rozum nevypotil.. vsak sa zamysli moja!!! ze chcete byt zdrave ked ste tlste? to je trochu na hlavu postavene, nemyslis? som myslela, ze obezita je choroba, cize uz chore ste! :D a to nehovorim ako trpia klby a psychika! :D a hned sa tlsti unavia, spotia, atd. Treba s tym nieco robit a nie este navadzat moletky, nech priberu a nech sa neboja, vsak co, spatne a chore byt, to sa teraz dostava do kurzu? :D sa uvedomte

???

Toto je uz na navstevu psychologa,existuju zakomplexovanejsie zeny ako tie co maju nadvahu?To ze maju potrebu vahu riesit je jasnym signalom ze sa nieco deje,ak by boli take stastne a spokojne samy so sebou,muzi by im davali prednost pred zenami s normalnou vahou,ci este stihlejsimi zenami tak tu ziadne nevypisuju a dokonca sa nesnazia urazat tie ktorym v duchu zavidia.Je to smiesne,ako im tie chude ublizuju?Tym ze su a ich to depta lebo by tiez take byt chceli,ale miesto toho aby pohli tou velkou ritou sedia za kompom a vymyslaju si dovody preco take zostat?Cest vynimkam,ktore vedia ze ich hodnota nezavisi od toho ako vyzeraju a nemaju komplexy,lebo take su skutocne oblubene-ci maju 100,ci 45kg.A ako tu uz niekto spominal,chudost sa nerovna anorexia,anorexia je vazna psychicka porucha z ktorej si robi zarty len menej inteligentny clovek.Ja som tiez stihla,vzdy som bola,ale aj sa zdravo stravujem a mam vela pohybu.Po precitani tohto clanku mi ani na chvilocku neprislo na um ze by som mala pribrat 20 kg :)

hmhmhmhm

Hm, aj ja mám kamarátku ktorá má pri svojej výške 175cm 56kg!!! A stále je "tlstá", stále chodí do fitka, samé diéty....... No neni normálna!!!!!

mina789

mne to pripada len ako tema... podme skritizovat chude baby a zvysit si na nicht sebavedomie:P...taketo iste body by sa dali spisat aj naopak.... co takto sa akceptovat a brat sa takymi aki sme; nechapem baby, preco stale toto riesite...v zivote som tu nevidela temu takehoto typu, ktoru by zalozil chlap...ved oni sa musia na tom zabavat:D:D