Ženske problemy

Príspevok v téme: Ženske problemy
jarmila dobrancinova

Mala som uz 7 operacie,cysty,endometrioza,hnis vo vajcovodoch.Po 2 rokoch som mala nepravidelnu menstruaciu a preto mi zaviedli do maternice MIRENU na upravenie menstruacie.Po zavedeni som krvacala cely rok,tak mi tu MIRENU vybrali.Uz su to 2 mesiace a menstruaciu som nedostala ,hoci som mala 5 dni menstruacne bolesti.Krvacanie som nedostala.Mam 45 rokov a pohlavny styk nemam,zijem sama.Poradte mi co to moze byt.Dakujem

ariadna321

Ja som mala tiez rozsiahle zapaly, pomerne dlho sa to liecilo, ale lekarka mi odporucila anionove vlozky (gentle-day.sk) a veľmi mi pomohli. rozhodne to chce rozsiahlu liecbu, davat si pozor aby si bola v teple atda toto napomaha pri liecbe, skus to aspon kuknut. ale rozhodne som zacala viac relaxovat, jest zdravsie a tak a to vsetko so vsetkym suvisi

Ivka 1

Zuzana ak budeš mať záujem, veľmi rada Ti poradím . Za viac ako desať rokov sme pomohli ženám s rôznymi zdravotnými ťažkosťami a následne aj s otehotnením . Naposledy manželskému páru, kde podľa lekárskej správy boli obaja neplodní. Čo k tomu dodať ? Tešia sa zo zdravého chlapčeka , takže dá sa pomôcť. Ozvi sa mi na mail ak budeš chcieť, pokúsime sa pomôcť aj vám.

zuzanakov

Ja som mala už toľko problémov, najprv zápaly, potom problémy s hormónami a nepravidelným cyklom, nakoniec to vyustilo do cyst :/ ja neviem kam to ešte pôjde, ale už som z toho zúfala samé problémy a to by sme chceli s manželom bábo :(

kika1992

pri sexe mam bolesti v podbrusku v minulosti som mala cisty teras sa bojim aby sa to nevratilo moze ta bolest byt aj preto?

bazalka

SIBILA, keďže máš výtoky, bolesť pri sexe a potom má aj manžel problémy, tak asi máš nejaký zápal alebo mykózu. Mala by si ísť ku gynekológovi, tu to nevyriešiš.

SIBILA

Ahojte chcem sa opýtať mám 21 rokov a dve deti.. Už asi tri mesiace sa mi vracia boles v podbrušku a ale aj mierne svrbenie či výtok a bolesť pri pohlavnom styku nie velké.. Manžel sa po pohlavnom styku niekedy výhadže na penise malé červené výražky... Viete mi poradiť čo to môže byť??

Anny2

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať či mi neviete poradiť ohladom mojich problémov. Mám 16 rokov. Moj menstruačny cyklus je už vyše roka nepravidelný. Chodievam ku gynekologovi, ktorý mi dáva injekcie na upravenie cyklusu už vyše pol roka a neni žiaden náznak, že by to pomáhalo. Veľmi často dostanem nepríjemnú bolesť, ako by dáky silný tlak vo vagíne, ktorý je už niekedy priam neznesiteľný a o kŕčoch ani nevravím. Prosím poradte mi :-(

ADUSHQA111

Jaa mam problemi skore 5 roky mam niekedy menštruacuju 2tizdne aj viac a niekedy nemam asi ani 3 mesaice :( Niekto mi vie pomoct poradit