Svrbenie konečníka

MartinaE.

ahoj, moJ manzel ma rovnako problem s konecnikom, bocituje neznesitelne svrbenie..hlavne v noci je to extremne, zaroven krvaca z konecnika..k doktorovi sa hambi ist, masticky nepomahaju..

Samuel

Mrla ludska je neprijemna Mal som tento problem viac rokov. Tiez som zo zaciatku pouzival masticky,bol som z toho nestastny. Myslel som,ze su to hemoroidy.Potom som objavil v stolici mrle.Isiel som k lekarovi a sucastne sa objavili mrle aj u deti. Liecili sme sa cela rodina Opakovane. Musel som doniest aj vzorky stolice na vysetrenie ci sa v nej nenachadzaju vajicka. Liek totiz posobi tak,ze samicky prestavaju produkovat vajicka,zamedzi sa tak reprodukciji.parazitov som sa vsak nezbavil hned. Este aspon tristvrte roka trvalo pokial sa nestratili.Treba obmedzit sladkosti,jest viacej surovej mrkvy a cesnak.Vajicka su take odolne,ze preziju dva mesiace a vydrzia dvesto stupnovu teplotu. Pozor na vdychnutie prachu, v ktorom sa mozu nachadzat.Masticky mozete pouzivat dalej,ale nie drazdive,skorej len take neutralne.Zelam uzdravenie. Samuel.

Hela

dievca, fastum je na hemoroidy a nie na pálenie vo vagíne. Bež ty radšej ku gynekologovi, to môže byť nejaká pleseň.

dievca

žužu: ten fastum je dobry aj na vaginu,ked ma to aj tam svrbi, v konecniku to uz prestalo ale vo vagine je to take neprijemne aj rano trosku krvacam

janík

ak naozaj vylúčiš parazity(mrle-tie to spôsobujú večer a v noci),tak by som to preliečil ako začínajúcu zlatú žilu,možno po jednom sedení by to zmizlo ?!

dievca

svrbenie aj palenie prestalo bol to len zapal konecnika ale teraz obcas rano krvacam, beriem tabletky aktiferin, entizol a antikoncepciu belaru moze to byt aj tym ze sa navzajom ovplyvnuju, lekari to vedia ze beriem tieto tabletky a nic nepovedali ale moze byt mozne ze je to tym sposobene,