Svrbenie konečníka

andy

To ste velmi na omyle ,že sú to mrle.Treba vysetrit stolicu pretože to môžu byt aj kvasinky v stolici.viem to na 100% pretože to vela krat mala moja maminka.Da sa to liečit lekar vam da dietu.Najme sa nemôže jesť sladke.je to candida v hrubim čreve.

RNG

Mrle aj mnohe ine parazity a kvasinkove infekcie potrebuju cukor.Olej ich, ako by som to jednoducho povedal, vydusi.
Olej prispeje k vycisteniu traviaceho traktu.
Starsi ludia, ked som bol este dieta hovorili, ze si obcas treba "vymastit creva"
Velmi dobre mi robi kokosovy olej, lebo ten je lahsie absorbovatelny ako mnohe ine(stredne dlha molekula, nevyzaduje zlc na stravenie)a mierne antimikrobialny(pouzivaju ho pri lieceni roznych chorob, aj viralnych, ako HIV, herpes,hpv)

cica

na mrle mi kolegyna poradila tekvicovy olej polievkovu lyzicu rano a vecer-ona sa takto zbavila,vraj dost v rychlom case...ak to nie su mrle treba pit na lacno rano polievkovu lyzicu panenskeho-olivoveho oleja EXTRA VIRGIN OIL...zevraj je dobry na VSETKO a mnohym ludom uz pomohol...tak vela zdaru

dada

uz dlhe roky mam tiez svrbenie najviac to pocitujem ked zjem daco sladke myslite ze to su mrle uzila som vermox po 6tyzdnoch znovu kolko ho musim uzivat ab som sa zbavila mrle uplne?pomozte kto vie

sedmikraska

cica, ja som to mala tiez, ale z toho, ze som nosila len tanga a to nie len bavlnene. Takze som sla ku koznej a ta mi predpisala TRIAMCINOLON- IVAX a PEVARIL. Fakt to zabralo. Ale ja som to mala len ekzem a nie mrle, tak neviem ci ti to pomoze

cica

pouzivam uz na to svrbenie hocico,uz som zufala,najradsej by som to tam dole vsetko vyrezala...vsetky maste len zmiernuju ale neodstrania...nemam si dat urobit testy na pohlavne choroby???moze to byt spojene aj s tym,aj ked svrbenie vo vagine nemam...???alebo pomoze akupunktura...prosim poradte a najlepsie konkretne,lebo ma porazi...

RNG

Tea tree olej som pouzivasl kedysi aj ja, je antimikrobialny, ale nie do takej miery, ako ine spominane. Je to stary prostriedok, osveceny, a pouzival sa do kremov vyse 100 rokov az ho vytlacili synteticke antibiotika. Este v 40tych rokoch sa poyzival so sulfathiazolom, otec mal v medickom kufriku navzdy vsiaknutu vonou TTO.
Ale prave pre tu intenzivnu neprijemnu vonu a lepsie ucinky druhych ho dnes nepouzivam, hoci mam flasticku v kupelni, pre istotu.