bolesť kolena.

Lucia. L.

Zdravím pred dvom rokmi mi operovali koleno,potom bolo dobre.za rok a pol sa mi bolesti vrátili ale iba mierne.Teraz však už týždeň nespím bolesti sú čoraz horšie, pri pohybe, v sede a aj pri ležaní.Nevie niekto čo by to mohlo byť? dakujem

Sweet Dolcé

A nenamáhala si ho nedávno nejakým cvičením??... ked nie tak navštív nemocnivu alebo dúfaj že ťa to prestane bolieť a bude všetko O.K. :)))

mimuša

ahojte...pred viac ako tromi mesiacmi som spadla a koleno som mala strašne opuchnuté a prvé tri dni som nemohla ani chodiť...no ku doktorovi som nešla lebo som si povedala a ved to bude v pohode...lenže prešli viac ako tri mesiace s koleno je stále opuchnuté a strašne a bolí...niekedy nemôžem ani chodiť...môže byť že mám vodu v kolene??

ico

zdravicko....momentalne mam problem s kolenom.Aky?...boli ma pri skrcani sa a vystierani ale ked normalne chodim tak ma neboli.Neviete naahodov co by to mohlo byt? dakujem

scaila

Mám momentalne podobný problém... aj ked ja som svoje koleno uz roky dost zatazovala roznymi sportmi... kazdopadne treba ist k ortopedovi a on ti uz pomoze... mozes tam mat nejaky zapal ako aj ja ... z toho vycsinou vznika aj maly opuch... ja som si ten svoj sice najprv nevsimla ale doktor mi ho rychlo diagnostikoval :-D... nemusis sa nicoho bat ... dostanes mozno nejake lieky a mast a popripade nejaku injekciu do kolena... ale pomoze to

toaletak

ahojte,,,,mam mokre koleno je sice pravda ze som prave vysla zo sprchy alee ja mam pocit ze mam vodu na kolene ...ano viem ze musim ist k lekarovi...alex se neskryvaj za janku...nemas 16 roky...aaa ja uz beziim k tomu gynekologovi s tym bolavym kolenom...spravne vsak???

kolenomeniskus

ja suhlasim s melissou, moze sa jednat o poskodenie menisku, alebo zapal klboveho puzdra, ci vaziva, najlepsie sa obratit na lekara, rtg kolena, ak rtg nic nevykaze, bolest moze sposobovat chrbtica, ja som mavala bolest v jednom kolene ako dievca, nic zle mi na nom nenasli, neskor som dostala bolesti ponize krizov, samozrejme dobra rehabilitacia a fyzioterapia mi pomohla s chbticou, odvtedy nikdy viac som nemala bolest v kolene

melissa

haloooo, a to nikomu nenapadne poslat dievca k doktorovi? Ziadne potraviny ci nahrievanie jej nemoze 100percentne pomoct pokial si nebude ista diagnozou,,,a tu jej urci az lekar.
Takze ti radim sup sup k doktorovi, budes to mat istejsie a rychlejsie ako vyckavat na prispevky do diskusie.
Klby su totiz chulostive preto v tomto pripade radsej chod po radu k lekarovi a daj vediet ako si dopadla :)

mjanik

ak je skrytý zápal,nahrievanie nepouživajte,stav si ešte zhoršíte.Použite akupunktúru,tá je na tieto stavy najlepšia.