Mate strach z lietania?

mentolka

mne najviac pomaha ked sedi pri mne niekto zhovorcivy a hned sa pustim do debaty a vlastne na strach nieje cas,lebo cely let preklabosim xixi.

jajha

aj ja sa bojim, je to taka bezmocnost, ze vo vzduchu a neviem co sa deje. cely cas sa snazim citat z tvari letusiek ci je vsetko ok.

jedlička

ono ten strach je asi z toho ze vlastne si vo vzduchu a nemas sa v pripade nudze kam pohnut,vyjst von a citit zem pod nohami.treba pocas letu mysliet na pozitivne veci a nie na to co ak..., mne to pomaha,sustredim sa na spolucestujucich,hodim rec aby som sa zaujal niecim inym .

terinka t

ja nemam strach mne iba velmi vadi ze pocas letu dostanem niekedy asi pri poklese talku alebo co prudke praskave bolesti hlavy a nosa,uplne mi tam puka a je to na zosalenie,je to hrozna bolest ktora trva niekedy aj 10-15 sekund a uplne ma paralyzuje. potom som z toho vystrasena ze kedy to pride opat a velmi ma to vycerpava.inak sa nebojim ale lutujem tych ktori maju panicky strach,minule som mala takeho spolucestujuceho a ten sa doslova skriabal po bocnej stene od strachu,zakryval si oci,oblieval ho pot a naozaj velmi trpel,bolo mi ho luto a nevedela som mu pomoct.nieje to sranda ,v jednej chvili dokonca zacal plakat ako male dieta a ked sme mali pristat tak si omotal hlavu do svetra a buchal si nou o sedadlo pred nim.hned po pristati doslova vyletel von a az tam sa mu ulavilo,je to hrozne su to chudaci ludia a malokto ich chape ake to maju tazke.

kakaova

Ak vas to ukludni babenky tak lietadlova doprava je NAJBEZPECNEJSIA na svete,druha po nej je vlakova. a najnebezpecnejsi dopravny prostriedok s najvacsim poctom smrtelnych urazov je obycajne osobne auto,takze nieje sa coho bat.

srnka

no tak to asi bol ten spustac tvojich problemov to nudzove pristatie. ja ked som letela prvykrat tiez som si sadla do lietadla a cakala ze no aha tak a teraz zacnem panikarit ale nic sa nedialo,zvladam to v pohode ale ja absolvujem iba kratke lety 2-3 hod.moja teta ma panicky strach z lietania a ona leti 12 hod,(neber to ako navod)vzdy sa v odletovej hale po odbaveni vyberie do obchodu a tam si kupi ploskacku a riadne sa naprasi a potom celu cestu spi alebo tupo hladi pred seba inak by to nezvladla xixi.