Smrdi mi... ano presne to

juva

Neboj,strkať prsty ti tam nebude ak si ešte panna.Mohol by narušiť p. blanu.Ale naozaj by si tam mala ísť.Rýchlo ťa vylieči a budeš mať pokoj.:)

oida

vobec sa netrap ze co na to doktor, na to tu je ;))
mas problem a treba ho u neho riesit, tak sa odhodlaj, bude ti potom lepsie, vydychnes si ;))

Tommy

no ak zanedbavaš hygienu tak je dôvod jasny..ak sa ale o seba pravidelne staraš(každy deň) tak bežkaj rýchlo k doktorovy - môže to byť infekcia alebo choroba..a neboj sa toho že ti bude pred doktorom smrdieť..pekne sa predtym umyť a ked mu povieš že tvoj problem je zapach tak to bude aj čakať...neboj sa je to doktor on to nevykeca u vás v škole a zobere to čisto profesionálne

aaaa

veronika, to vobec nemusi byt zanedbanou hygienou ja som to mala tiez sprchovala som sa takmer stale az ma to otravovalo, ale ked mas proste taky vytok tak ti ani neviem ake vonave obrusky nepomozu...to proste treba liecit!

veronika

zanedbaná hygiena:DD a okrem toho, skús si kúpiť zvlhčovacie servítky, tam si to pretrieš a budeš dokonca voňať:)))

trapny problem

no je to uz dost dlho ,nejakych 10 mesiacov...a ked pridem k tomu doktorovi a bude mi smdiet?to bude trapne

bbbbb

no moja zlata je nacase ist..vazne to myslim to urcite namas bezdovodne..mozes z toho mat aj velke problemy,ako uz dlho tomas take?