Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa dostat do partie?..som sama a nechem byt...pls..kuk

Príspevok v téme: Ako sa dostat do partie?..som sama a nechem byt...pls..kuk
irenka458

mam 14 rokov ,par kamaratov ale ziadnu partiu..alebo ani nie tak patriu ale kamaratov..mam spoluziacku krora pozna vsetkych z 9-tok...a ja? poznam tam tak mozno 2 ludi..co stym mam robit?ako sa mam snimi zoznamit? som baba..ale newem ci by sa tam so mnou chceli chalani bavit bo som rysavka..nemyslite ze budu mat nejake predsudkyz?poradte mi ako sa amm ku nim dostat..aj ked idem stou kamskou tak oni tam kecaju a ja tam len stojim nepomaha..plis..hepl me

petraaa

..aj udereni ludia su na hovno...si hadz toho tvojho boba..nazastavam si hip hoperov alebo co to je...ani bloncky..ale nie je to na kazdom kroku a vymyka sa to totalne z kontextu temy..

rodrigez

eeee hod na to boba... to ma len v rychlosti napadlo... oboje je na hovno... odfarbeny blond ako aj HIP HOP... asi to maju spolocne...

rodrigez

No ja doplnim DOPLNOK... kto osuka rysavu bude mat stastie... to na margo toho co sa hovori:)) ale irenka nestresuj, v tvojom veku je kazdy len HIP HOP a vsetko co sa nepodoba na nejakeho kretena v teplakoch je o nicom... ver mi, bud rada ze si rysava, je to super... normalny clovek hlada nieco ine, to co nevidi na kazdom rohu nie len nejaku vyzehlenu bloncku... Apropo tych pravych kamaratov nikdy nie je velmi vela... vzdy je to len par ludi, na ktorych sa mozes spolahnut...

vanilyeyes

irenka458 zapamataj si, ze nezalezi na kvantite, ale na kvalite. Je lepsie mat menej kamaratov, ale takych, ktorym mozes povedat vsetko ako poznat kopec ludi, ktori by sa ti mohli niekedy v buducnosti otocit chrbtom. Ja som v tvojom veku bola na tom podobne ... ani teraz nemam tu potrebu poznat kopec ludi, len preto, aby som mala "partiu" alebo aby som bola "popularna". Ani teraz nemam potrebu mat kopec priatelov. Skor sa snazim priatelit s tymi ludmi, ktori maju take hodnoty a vlastnosti, ktore za nieco stoja.

doplnok

rysave vlasy su predsa plus. minimalne u chlapov. co to nepoznas - kto nemal rysavu nevie co je laska? ako nie, ze by si s nimi mala spat, ale aj z tejto vety je zrejme, ze rysave baby muzov pritahuju.
suhlasim s prvym nazorom. prihlas sa na nejaky kruzok - hudobny nastroj, sport, divadelny, prip. vysoke skoly robia vysokoskolske kruzky (chodis ako na ozajstnu VS, mas index, prednasky, dostanes nakoniec aj diplom a hovoria vam zaujimavosti...). Na zaujmovom kruzku stretnes ludi, ktori su ti blizky lebo mate rovnake zaujmy.

sisa33

Mám také isté vlasy ako ty. Aj problém som taký mala. Teraz si však nemyslím , že to bolo spôsobené farbou vlasov.Vôbec si neveríš.Kde je tvoje sebavedomie? Máš predsa nejaké plusy. Na tie by si sa mala upriamiť! Ukáž druhým, že si výnimočná.A tie tvoje vlasy to ešte umocnia. Určite si ťa každí ľahšie zapamätá vďaka nim. A možno to tak už je.Nemyslela si na to, že ťa tvoja kamoška využíva na to, aby sa do tej partie ľahšie dostala ona, a aby si pozdvihovala svoje ja. Možno má ona problém, ktorý si lieči tvojou prítomnosťou.Musíš si to prehodnotiť sama.A ešte jedna otázka:Prečo je pre teba také dôležité byť v partii?

nebud smutna

irenka ked si ja spomeniem na ten vek, mala som kamosku, s ktorou sme sa kade tade tahali.mali sme taku nasu mini partu, len mi dve:-)ked sa tak z odstupom casu na to pozeram,mnoho krat sme veruze robili traposiny/akoze uputat chlapcov:-0 /no a v takom veku sa veruze da urobit mnoho veci, nad ktorymi budes krutit hlavom ked budes starsia.nebud smutna ze nemas partu, bohuzial mnoho krat vdaka chceniu zapadnut do party mozes urobit veci co by si lutovala/preto aj aprtu si treba vyberat, aby si sa obohatila, dusvne, nie ochudobnila/alkohol, cigarety, drogy:-((/.viem,ze v tvojom veku silne citis, ze by si mala niekde patrit, s niekym zdielat nazory.. atd.skus si najst nejaku dobru kamaratku a spolu sa prihlasit na nejaly kruzok, co vas bavi...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa dostat do partie?..som sama a nechem byt...pls..kuk - Fórum - ZDRAVIE.sk