Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

povzbudte ma prosiiim :( FITNESS

Príspevok v téme: povzbudte ma prosiiim :( FITNESS
lolla

ahojte, chcem schudnut par kilov, teraz mam 176/63, nohavice tak M-L ..ale chcem M-S .. ale ja diety neznasam! nenavidim priam! o com to je? cele dni nejest alebo stravovat sa jak kralicek? nemozem sa sustredit ani na studium a ani na nic... som totalne vyradena. takze som zacala cvicit.. chodim uz tri tyzdne,4-5x do tyzdna na 2 hodiny do fitka.. cele dve hodiny striedam stroje ako beziaci pas, stepper, oribtrek atd - jednoducho cardio stroje pri ktorych sa dobre vypotim a poslednu stvrthodinku posilujem.. pricom jem uplne normalne ako aj predtym, "neprezieram sa", ale jem klasicke jedla - ziadne "nekaloricke", jednoducho normalne, na co mam prave chut a samozrejme zjem za den aj jednu sladkost, vela ovocia,zeleniny atd myslite ze by som par kil mohla tymto sposobom schudnut ? logicky mi vyplyva ze ano ale potrebujem posmelit a hned budem cvicit este s vacsou vervou :) dakujem baby

cheequix

joj a este dolezite - papaj 5-6 krat za den mensie porcie. Nuti to tvoj metabolizmus stale pracovat. Zda sa, ze je to vela jedla, aj ja som si to spociatku myslela. Samozrejme, ze tie porcie nemozu byt take ako na svadbe:-)A nezabudni veeeela pit aj vtedy, ked nie si prave smadna.

cheequix

lolla, suhlasim s nazormi, ze si sa vybrala dobrym smerom. Podobne ako "katarinazilina" odporucam na veceru zeleninku, resp. bielkoviny (chude maso - kuracie, morcacie, ryby, tuniak, cottage cheese, vajicka - len bielka)+ zelenina. Ovocie je lepsie jest doobeda. Co sa tyka toho cvicenia - frekvencia 4-5 krat do tyzdna je este ok. Ale tiez by som ti odporucala kratsi trening - 5-10 min zahrievanie na nejakom kardio, potom tu max. polhodinku posilnovacie cvicenia a zvysnych 30-40 min rob kardio (aby som sa vyhla stereotypu, striedam viacero roznych kardio strojov). Mozes si dat den, kedy budes robit iba kardio bez posilnovania. Nezabudni na strecink pred i po treningu!!!!

katarinazilina

Ahoj, ides na to dobre, mozno sa skus poradit aj vo fitku kde chodis, aby sa ti nestalo ze sice schudnes tuk ale priberies svaly. Ono na postave sa to prejavi super, lebo niekedy nie je dolezite kolko vazis ale kolko merias (ak si niekedy pozerala na Prime - ste to co jite). mne vo fitku proadili aj plan cvicenia ale viem ze vedia poradit aj ako s jedlom. mam znamu co robi tu v ziline v nejakej poradni na chudnutie. pre mna bola napriklad novinka, ze ovocie by sa uz nemalo jest vecer, lebo ma vela cukru a telu to na vecer neprospieva. Ono strava sa nemusi upravit dietou, ale len sa staci poradit s odbornikmi ako tu stravu rozlozit pocas dna. a okrem stravy dolezite - pitny rezim - voda, voda a voda, ziadne sladene dzusy, caje a bublinkove vody. pa a drz sa, aj ja na sebe pracujem tak nam drzim palce obom :)

miaa

ides na to uplne super.len nezabudaj na to že tajomstvo tvojho úspechu by mal byt pomer 80percent strava a 20percent pohyb.takže by som polavila v cvičení na tri-styri krát po hodinke(pretože dve hodiny sa mi zdá moc,vsak uvidís či budes vládat v takomto tempe dlhodobejsie)a namiesto večere ostruhaj hrusku,jablko zalej bielim jogurtom,posyp skoricou.je to moc dobre,skús a uvidís že aj efektívne.a diety presne ako píšeš.inak podla mojho názoru más celkom dobru váhu.ja mám tiež 176cm,mávala som 65-70kg,schudla som po porode a teraz sa udržujem na tých 56kg.takže ti držim palčeky a nevidím dovod na neúspech,vybrala si si naozaj zdravú a účinnú metodu.a v tvojom prípade by som fakt riešila len tie večere.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.