Este som nedostala od neho kvietok :(

Príspevok v téme: Este som nedostala od neho kvietok :(
ribana

Som s mojim priatelom uz rok a este som od neho nedostala nijaky kvietok :( daval mi vseliake darceky a neboli ani uplne lacne , no mna by najviac potesila nejaka burinka,je to taka klasik. neviem preco sa tomu tak vyhyba.uz viackrat som mu naznacila ze mam rada kvety a aj to ake sa mi pacia ale stale nic,aj prilezitosti boli.ja viem ze je to malicherny problem no nerozumiem tomu.niekto nejake skusenosti?

dvojbottka

aj ja som si take vsimla vcera,bratrancova najstarsia ma 4.5 a pekne si tu rocnu zobrala na starost a hrala sa s nou :) ked som jej povedala aby dala na nu pozor aby nieco nepopapala tak vsetko malicke pri kazdej prilezitosti odkladala vyssie aby mala na to nedociahla

vierka

tie naše sú úžasné.Vieš,koľko mi pomôžu s malinkou?už to je dosť,ke´d sa s ňou vydržia hrať 2-3 hodky.

dvojbottka

joooj to im zavidim :) vcera u nas boli bratrancove deti ,cele poobedie boli na mne zavesene :D a co vsetko som sa podozvedala od nich :D musi to byt super mat 3 deti,som sa nasmiala

dvojbottka

no sic sic moja toto je moja tema a tu sa nejde nikoho urazat takze ak nemas nic k veci tak som ta tu rada videla.