Este som nedostala od neho kvietok :(

Príspevok v téme: Este som nedostala od neho kvietok :(
ribana

Som s mojim priatelom uz rok a este som od neho nedostala nijaky kvietok :( daval mi vseliake darceky a neboli ani uplne lacne , no mna by najviac potesila nejaka burinka,je to taka klasik. neviem preco sa tomu tak vyhyba.uz viackrat som mu naznacila ze mam rada kvety a aj to ake sa mi pacia ale stale nic,aj prilezitosti boli.ja viem ze je to malicherny problem no nerozumiem tomu.niekto nejake skusenosti?

jaja

myslela som si,ze si to ty :) toto bude asi nejaky fenomen,ale naozaj ma to stve,normalne som bola z toho aj smutna...

dvojbotka

inak to som stale ja len tu uvodnu temu som pisala este z otcovho PC a tam mi nejde sa registrovat tak potom skusam vselijake kravinky..:)joooj ale uplne presne to vystihujes :)

jaja

ano,ano aj za nami boli taky poulicni :))))a on,ze chces tu ruzu,mam ti ju kupit?tak ja,ze nie netreba....a on,ze ved inde je aj lacnejsia a blabla..ale ani od inokade som nedostala....myslela som si,ze bude byk alebo baran,moj je to druhe :DD

dvojbotka

uz dokonca bola aj taka situacia ze sme isli s mojou kamaratkou vecer po ulici a behali aj okolo taki poulicni predavaci a ona vyryvacka ho podpichla ze nech mi kupi sak ma lubi a on nic...nula bodova reakcia,iba hodenie mierneho usmevu :D

1326

a co tak ked pojdete mestom zajst akupit si sama ale ked pojdete spolu a potom mu povec ze kym by si cakala za nim tak to by si sa nedockala :-)