Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žltačka typu C

RNG

Nehladaj potravinove doplnky v lekarni
Na to su obchody s potravinovymi doplnkami lepsie a lacnejsie.Vacsinu co spominam sa snazim mat aj v mojich obchodoch
Opakujem protokol dr Berksona trpezlivo...
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen
V mojich obchodoch ti predavacky ochotne pomozu.
Klikni na reklamu Google po pravej strane tohoto textu pod nazvom Doplnky vyzivy(RNG), tam najdes adresy, katalogy telefony...

RNG

Protokol dr Berksona sa sklada z potravinovych doplnkov. Tj moze ho brat kazdy, ktory ma len podozrenie, ze ma nieco s pecenou. Nemoze mu to uskodit si ju precistit a zregenerovat.
Osobne to pouzivam 2 x do roka minimalne pre istotu , pecen je dobre si cistit a regenerovat. Nielen ruky a zuby potrebuju cistenie.

zienka

dakujem vám za odpovede. Som rada, že to zatiaľ nevyzerá až tak čierno.
Mohla by ona ešte tie výsledky nejako ovplyvniť?

ifka

hej,je to mozne..znamena to,ze sa s virusom stretla,ale zatial neochorela..zalezi na nej,ci budu vysledky po nejakom case sledovania pozitivnemalebo negativne.

RNG

Vsetky viralne testy su nepriame, tj pouzivaju niektore latky ktore alebo virus alebo telo na neho vytvaraju. Tj su nepresne a casto maju falosne pozitiva aj falosne negativa.
Specificky na hepatitis C dr Berkson prisiel s velmi presnym testom(95%) a tiez protokolom na liecenie.
este raz:
sylimarin 900 mg
alfa lipoicka kyselina 600 mg
selen 400 mcg.
Protokol je dobry na rozne poskodenia pecene, lebo je cistiaci a regeneracny.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žltačka typu C - Fórum - ZDRAVIE.sk