Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smradisko z nosa

Príspevok v téme: Smradisko z nosa
smradisko

Manzelovi zacalo strasne zapachat z nosa.Je alergik .No toto tu este nebolo.On hovori,ze to prejde a ,ze to neciti.Ale citit to na 2m a to si nerobim srandu.Mate skusenost niekto?Liecili ,alebo dignostikovali vam nejaku chorobu na zaklade zapachu z nosa.Dnes je to fakt brutal chcem mu pomoct.Normalne ma napina pri nom:(.

sith

Tiez mavam ten problem a poviem ti je to hrozne neprijemne aj pre mna ked musim ist medzi ludi.Mam chronicky zapal dutin J32diagnoza uz asi 15rokov a nezlepsuje sa to je to na hovno.Zapach z nosa je vraj sposobeny bakteriou napr.proteus mirabilis,klebsiela atd.lieci sa to antibiotikami ale problem je vtom ze aspon v mojom pripade je ta bakteria rezistentna takze je to zbytocne a nic nezabera skus kupit mineralnu vodu vincentku a nech si robi vyplachy alebo nech navstivi krcneho spravia mu vyter a hadam mu pomozu ja stym uz bojujem 15rokov a nic smola len posmech ludi ktory maju to stastie byt zdravy.Tak zatim.

RNG

koloidna strieborna voda, GSE pripadne aj branie 3x3 oreganove kapsule by to malo vyriesit.
Nezabudajte na prirodzeny zdroj obrannych latok v tele, probiotika a doplnujte si ich aspon raz do tyzdna.

smradisko

Ano nieco som tam samozrejme pozerala,ale iste je nieco ine aj...ja neviem.Manzel to ma priebezne stale..len dnes je to super silne:(.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.