Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEVIEM PRECO TO ROBI

Príspevok v téme: NEVIEM PRECO TO ROBI
dino26

Rozisiel som sa s priatelkou a ona mi robi napriek.Neviem,asi sa s tym nevie zmierit,ale to co robi je dost trapne az sa mi rozum zastavuje.Jednoducho som jej napisal nech mi da pokoj,nech nepise,nevola,nech na mna zabudne.Zobral som si veci a odisiel som bez rozlucenia a vysvetlenia,je to tak lepsie,citil som to tak.Napisala mi,ze dobre,ze mi nebude pisat,volat....,ale robi pravy opak.Uplne ju ignorujem,ale asi to ju este viac rozculuje. Myslim si,ze nedokaze sa zmierit s tym,ze som ju opustil,lebo vzdy ona okaslala chlapa a to ju stve. Lenze nezaujem vzbudzuje zaujem,ale ja chcem mat uz od nej pokoj. Zrusil som si cisla,ale zistila si od nekial aj tie nove. Co s nou? Nemienim sa s nou o tom rozpravat.

cica

Sevas,uf akokeby som citala svoj pribeh...mna tiez frajer otravoval skoro 2 roky ze som myslela ze skoncim na psychiatrii,tak najprv som mu dvihala a pekne vysvetlovala,potom to uz preslo do vyhrazania aj z jeho a aj z mojej strany ze ho dam na sud za obtazovanie...a nakoniec mi kamaratka poradila uplne ho ignorovat,neodpisovat na sms,nedvihat telefon...a zabralo to!!!proste prestalo ho to bavit a sam zistil,ze je debil a pcha sa tam,kde uz viac miesto prenho nieje...myslim ze ludia ,ktori maju po rozchode taky problem napr.ako tvoja byvala,su podla mojho laickeho nazoru psychicky nevyzreti...vela stastia,drzim palce...Moja rada este raz:IGNOROVAT!

dino26

vacsinu smsiek necitam a hned mazem,ale volaju mi cudzie cisla,alebo sukromne neskoro v noci. Co z toho ma? Preco to robi? A on ti robil napriek? Mne sa tym svojim spravanim este viac zhnusuje,este viac si to kazi.

Deee

Dino ja som s tymto bojovala pred 5 rokmi, jedina moja rada je ignoruj. Maily, sms, hovory...vsetko ignoruj nedaj ani naznak, ze si to vobec cital videl, pocul...Trvalo pol roka, kym sa odo mna odputal a dnes ani neviem, ci zijeme v jednom state :-)

skero

mi ked sme sa rozisli tak vzdy som si nehala unho daake veci aby som mala dovod sa mu ozvat,ale nikdy som mu to nedala najavo,bola som tvrda a tvarila sa ze ma ten rozchod vobec netrapi.Ona ma nejake svoje veci u teba?Mozno preto ti stale vola.

dino26

Vzdy ked sme sa pohadali tak sme sa aj rozisli,ale vzdy sme si nasli cestu spat k sebe.Uz sa nechcem vratit,ale nechcem aby ma nenavidela aj ked mi to moze byt uz jedno.Vsetky veci co by nam jeden druheho pripominali som zahodil do kosa aby to videla a pochopila. V noci mi volala asi desat krat,kedy to uz pochopi,ze to nema vyznam?

sedmikraska

fiha, normalne ako keby si mna opisoval,ked som chodila este z byvalim, on ma sice aj tak eodkopol, ale keby ano naozaj by mi nepomohlo nic ine nez aby mi nedvihal alebo dokonca ma nejak neurazil. A uz skutocne neplanujes navrat ku nej, tak jeidne tak ju dovedies od zamilovanosti k nenavisti- ak ti samozrejme nebude vadit, ze ta bude nenavidiet.

dino26

sedmikraska jej vadilo,ze som nespravil co ona chcela,tak mi povedala,ze mi to vrati,nechcelo sa mi hento tamto tak bolo zle,nesiel som k jej rodicom tak ani ona nepojde k nasim a x kravin ale ked jej sa nechcelo,alebo zabudla,nestihla...tak vsetko bolo ok.Skratka muselo byt vzdy podla nej.Nikdyy som ju nepodviedol,vie to velmi dobre.

sedmikraska

dino26 spomenul si, ze ti vsetko chcela vratit, takze ani ty si nebol kvietok a tym, ze ti to vracala ti chcela ukazat ake to bolo neprijemne pre nu, ale asi to prehnala

skero

moj frajer sa tak choval a ja som sa vzdy hrala na tu tvrdu az nakoniec nieco sa v nom stalo prestal brat tie rozchody tak tragicky a otocilo sa to. Zacal mi chybat a robila som mu take nieco podobne co robi ona. Ja som nakoniec ostala ta co trpela a na zaciatku som mala take silne reci,az som musela ist ku psychologovi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NEVIEM PRECO TO ROBI - Fórum - ZDRAVIE.sk