zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

klarika

sasa, teraz bohuzial nie, lebo iba viem, ze teta k nejakemu chodila do Hlohovca.. keby som bola s nou, opytam sa jej, ok?

nikki

Ahojte, chcem sa tu niekoho opytat, kto tu uz ma skusenosti s chlamydiami,mala som totiz podozrenie, ze by som ich mohla mat, ale robili mi kultivaciu mocu a vsetko je negativne.Mam si dat este robit krvne testy, alebo to uz mozem kludne nechat tak?Uz sa citim uplne dobre.

sasa

Ahojte, mam rovnake problemy ako vy.
Stale dokola mavam vytoky a zápaly. Moja doktorka s tým nic nerobi. Používam tiez Tantum Rosa. Viete mi prosim poradit DOBREHO gynekologa v Trnavskom kraji???

macka28

tučniačka, v mojom prípade máš pravdu, ale inak fakt, prečítaj si nové články alebo sa spýtaj lekára. Chlamýdie môžeš chytiť na termálnom kúpalisku, wc..Tiež som tomu spočiatku neverila a strašne som sa za to hanbila. Poviem ti, riadne som si preto vytrpela a ľutujem baby, ktoré to majú akoukoľvek cestou, je to riadna pliaga, ešte teraz mám kvôli tomu problémy. Aj bolesť, vedela som, že partner mal už predomnou vzťahy, bála som sa, tak som ho sledovala, či niečo nemá, príznaky neboli žiadne. S pohlavným životom sme začali až takmer po roku a predsa. Preplakala som niekoľko dní a nocí. Bola by som veľmi rada, keby sa tieto veci zviditeľnili, treba o tom hovoriť. Je blbé posielať partnera na testy na pohlavné choroby, ale ako inak tomu predísť?

nedovera

tucniacka-co rozpravas?ja som mala chlamydie uz v 14 rokoch,a moj prvy sex bol v 17.tak ako som to mohla dostat od muza???

kiqy

tucnacka tak to si naomyle moja... ja som mala chlamydie a s nikym som nespala.. ako mi to vysvetlis? tie odborne clanky ktore si asi citala su zastarale a najnovsie poznatky poukazuju na nieco ine.. ja som sama dokazom.. maj sa

tucnacka

Baby,baby.Vsetky tu tak kludne opisujete svoju pohlavnu chorobu,myslim tym chlamydie.Nemali by ste problemy predsa,keby vam to nedonasali vasi partneri,ved predsa v kazdom odbornom clanku pisu,ze chlamydie sa prenasaju jedine pohlavnou cestou nie vodou v bazene a pod. Mozte ma vyviest z omylu. Nada.Pa.

nedovera

ahojte baby.uz niekolko rokov mam vytoky,dookola to iste-zapal vajecnikov,teraz som mala dokonca zapal maternice.zmenila som uz viac gynekologov.ale problem je asi v tom,ze uz dva roky neviem otehotniet-ale konecne mam lekara,ktory ma zacina liecit-i ked mi povedal,ze moje ochorenie je chronicke.je to velmi dobry gynekolog-dr DZUR-KVP-KOSICE.Tak dufajme,ze to uz teraz bude len a len lepsie...