ZVLASTNE DEJE (MOZNO V SRDCI)

Príspevok v téme: ZVLASTNE DEJE (MOZNO V SRDCI)
srobik

Dobry den, chcel by som sa Vas na nieco surne opytat. Mam 18 rokov, ostatny tyzden som maturoval a v piatok sa mi "ozvali" nenazval by som to problemami , ale nejake zvlastne deje mozno zo srdcom, alebo niecim inym. Stane sa, akoby za urcity cas prebehlo nieco sirsie cez srdce (mozno sa mi len zda ze je to na srdci, tak isto nie som si isty, ze by to malo byt nieco "sirsie"), vobec to neboli, iba je to "zvlastny" pocit. Este dodam, nepocitujem ZIADNU bolest srdca, ani pichanie, nic podobne, ono proste akoby to bola mozno (nie som si isty) krvna zrazenina alebo pod a tazsie to prechadzalo cez krvny obeh. Je to len kratky moment, nic dlhsie....Tak isto by som chcel dodat, kedze som ostatny tyzden maturoval, mal som velmi malo pohybu, a tieto problemy som v podstate nikdy nema. Este v piatok som to citil viac krat, no teraz menej........Poprosil by som vas o odpoved, dakujem velmi pekne !

srobik

Dakujem za vsetky odpovede, myslim ze to bude naozaj z maturit.. Zistil som, ze po case, ked som sa poriadne vyspal, vsetky tieto akoby "problemy" odisli. A zas ked som spal velmi malo trochu sa to vratilo....

Dovidenia !

aniz

moze ist aj o vrodeny selest chlopni.Kludne chod za obvodnym s tym, na to su tu lekari aby pomahali.Urobi ti ekg a tam sa uvidi.

andyna

pravdepodobne to bude zo stresu. ja som tiez pred maturitami mala vselijake zvlastne pocity v oblasti srdca, akoby ma tam nieco tahalo alebo zvieralo. kupila som si horcik a vzdy navecer som si dala jednu tabletku. ukludnuje to nervy a lepsie sa mi spalo a takisto som lepsie zvladla ustne matury.

andrewk

Ahoj,
je dost mozne, ze sa jedna v tvojom pripade o extrasystoly (predcasne stahy srdca), ktore vo vacsine pripadov neznamenaju nic vynimocne, kedze ich ma skoro kazdy, len otazka je, ci ich aj vnima. Urcite si mal stresy z maturit, predpokladam teda, ze je to z toho, resp. je mozne ze si par noci nespal poriadne a to sa vtedy moze tiez prejavit ako narusenie nervoveho systemu ;) Kazdopadne, tak ako vravel uzivatel "Stres" by som ti pre istotu odporucil navstivit obvodneho lekara, presne mu povedat, co si zazil, nech ta posle na kardiologiu. Neni to nic neprijemne, len ti tam natocia krivku EKG a z nej zistia, o co sa jedna. Vela zdravia prajem a nech uz tieto problemy nemas. Ked chces viac info, daj si do googla skratku "extrasystoly".

andrewk

Ahoj,
je dost mozne, ze sa jedna v tvojom pripade o extrasystoly (predcasne stahy srdca), ktore vo vacsine pripadov neznamenaju nic vynimocne, kedze ich ma skoro kazdy, len otazka je, ci ich aj vnima. Urcite si mal stresy z maturit, predpokladam teda, ze je to z toho, resp. je mozne ze si par noci nespal poriadne a to sa vtedy moze tiez prejavit ako narusenie nervoveho systemu ;) Kazdopadne, tak ako vravel uzivatel "Stres" by som ti pre istotu odporucil navstivit obvodneho lekara, presne mu povedat, co si zazil, nech ta posle na kardiologiu. Neni to nic neprijemne, len ti tam natocia krivku EKG a z nej zistia, o co sa jedna. Vela zdravia prajem a nech uz tieto problemy nemas. Ked chces viac info, daj si do googla skratku "extrasystoly".

stres

srobik, mohlo to byt sposobene stresom z maturit co si ptrezival/prezivas.,to co si pocitoval mohlo byt nieco ako povyskoceneie srdca??ak by to pretrvavalo, urcite by som zasla za lekarom, nech ta posle na ekg a interne.