nohavičky

Deee

lucka ja by som neodporucala, v lete sa spotis potom ti ju ofukne a budes mat taky zapal...navyse je tu otazka hygieny...

stanley

Podľa mňa je to pekné, ja by som odporúčal v lete s minisukňou bez nohavičiek, to musí byť riadne vzrušujúce aj pre teba;)

mama28

Nerozumiem reakciam. Chodit na ostro je dost bezna vec, ale zrejme fakt vo vyssom veku. I ked je to aj z praktickeho hladiska - biele gate alebo prilis uzke... Myslim, ze rozumne je aplikovat to iba fakt v extremnych teplach - ked mas navyknutu mat ju v teple, tak zrazu dat o vrstvu menej - mohlo by to sposobit skaredy zapal mocovych ciest a to je takmer taka bolest ako porod (zazila som obe). A preco chces chodit bez nohaviciek?

sarin

no ja by som radsej kombinovala bez nohaviciek a dlhu suknu.. Neviem teda ale nepride mi hygienicke nalepit si nake nohavice rovno na susku...

Tommy

ahoj je to viac menej normalne a raz začas je to prijemny pocit vybehnuť von na divoko..len si nedaj v tedy sukňu
ale problem je že ak byvaš vlhšia,maš problémy s unikom moču, alebo je veľmi teplo a strašne sa potiš sú nohavičky veľmi dôležité pre hygienu

to vika:komentar hodný 16teho storočia.ešte povedz že nenosi nohavičky tak ku***/čarodejnica a iba upaliť..