Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sama robiť gélové nechty ANO, či NIE ??????

mayusa

presne tak ked mas k tomu vztah tak sa rychlo naucis... a je to ine ked sa ti to podari a kazdy ti ich chvali potom si pysna sama na seba :)
zaciatky su (aspon pre mna boli)tazke, ale uz ich robim viac ako rok a je to v pohode,len musis mat trpezlivost :D prve nechty som robila 5 hodin :D hruuuza :D postupne sa budes zlepsovat...
tak vela stastia!!!

Majilinka

Ja myslím že aj tie nechtárky sú iba ľudia aj oni sa to najprv učili:) síce majú kurz ale myslím že ked t niekoho fakt baví pozrie si pár videí, postupov a sama na to príde čo a ako... Takže je to len o trpezlivosti, skúšaní, a hladaní na internete... Veď nikto nepadol z neba ako profesional ;)

gelnechty

neodporucam nikomu si robit doma gelove nechty...ja sama si ich davam robit u manikerky a uz niekolko rokov...s vysledkom som vzdy 100% spokojna. videla som uz par dost odstrasujucich pripadov "domacich" gelovych nechtov a fakt to za to nestoji aby ste si znicili cele n. lozko

JANUL1K

Ahojte mám skvelu sadu na vyrobu gelovych nechtov s ktorou modelovanie lahko a hravo zvladnete aj doma mala by niektora zaujem ak áno napiste mi na mail JANUL1K@azet.sk dakujem viac info o sade poslem mailom aj fotky len chcem povedat ze sadu predavam z dvoma uv lampami.

gejša

cassinka sady mas aj na nikashop.sk a tam predavaju aj instruktazne dvd. ktore je super. je tam modelacia aj gelom aj akrylom, aj pedikura aj zdobenie. odporucam. odporucam kupovat si sady a hlavne lampy v normalnych nechtovych obchodoch lebo som sama mala zlu skusenost ci s tym ze v tej sade boli uplne shitne produkty co by som prezila ale hlavne reklamacie z lampou. takze tu ponukane sady alebo aukra vynechajte aj tak to nie je skoro o nic lacnejsie!!!
silvinka gely maju asi skoro vsetky

cassinka

bobika23 : prosim ta mohla by si mi poslat viac informacii o tych nechtoch. co vsetko obsahuje sada a poslat mi aj nejaku fotku ? dakujeemm

lilus

ja uprednostnujem vlastne nechty pred umelymi, ale urcite nekritizujem toho kto si ich da, ved nie vsetky mame pekne nechty od prirody. a ked uz gelove ci umele stavila by som na profesionalku, a nie doma na gauci, lebo ako aj pri lakovani jednu ruku si spravime lepsie ako druhu

bobika23

*** Baby ak mate zaujem dovazamkomplet sady na gelove nechty ktore obsahuju uz aj s lampou dalej su tam gely tipy pilniky vsetko dokonca ozdoby zadarmo cena sady je 55 eur plus 2,40 eur poštovne čiže 57,40 eur .. pre zaujem pište na mail -adresa odstránená-

bobika23

***Baby ak mate zaujem piste mi na -adresa odstránená- dovazam sady na gelove nechty z anglicka cena za komplet sadu je 55eur plus 2 eura poštovne .. čiže len 57eur .. a to mate v cene UV lampu gely tipy pilnik štetec proste všetko plus ozdoby zadarmo***

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sama robiť gélové nechty ANO, či NIE ?????? - Fórum - ZDRAVIE.sk