Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako potlacit chut na sladke?

majus85

Aj ja som dnes na niečo prišla. Tiež mávam tieto stavy, že nutne musím zjesť niečo sladké. Keď to prišlo na mňa dnes zase, vypila som šálku zeleného čaju, samozrejme nesladeného, ani s medom.....a hneď bolo po chuti na cukor, dokonca som vydržala celý deň :D Ale každému vyhovuje niečo iné, treba si to len nájsť, toto je môj recept, možno pomôže :)

Cvirička

Ja som mala z cukrom tiež problémy , po jeho odstránení z jedálnička , sa dalo pár veci do kopy a hlavne som schudla z mojho spučbruška
tu je pár rád biostrava.zarucene.sk

sandrita

tak sa hlasim a myslim,ze uz mi chrom zabera,vcera som nejak badala nieco ale este reku uvidim,ale dnes urcite viem,ze odolavam sladkemu.
Mame momentalne cokoladky aj som robila sladke a radsej som to vsetko dala svokrovi,a konecne uz dufam nezpazrem detom sladkosti,robila som si aj kavu na ranajky(cukrim 3 lyzicky)a nejako som ju ani vypit nemohla.

jarka43

No proti záchvatom na sladké funguje najesť sa normálne skôr, ako prídu záchvaty.
-odkaz odstránený-
V tomto texte o glykemickom indexe je to dosť dobre popísané.

nellka

Ďakujem za odpoveď, vyskúšam dvakrát denne. Ja som si myslela, že by sa to malo prejaviť skôr, tak ešte počkám. Trpezlivosť ma už momentálne prešla, neviem tomu sladkému odolať, to je ako droga:(

sandrita

ono hned po prvej tabletke nie su citit vysledky,az trosku neskor,alebo si skus dat teda rano 1 aj vecer 1 tabletu.
Moze zavisiet aj od organizmu a potrebuje vacsiu davku-ale neviem,nie som expert.
Ale rozhodne neuskodi kedze ja mam momentalne normalnu 400-ku.

sandrita

Nellka-momentalne mam ja 400 mcg a uzivam 1-denne.
Tiez som uzivala 200 mcg rovnako,inak vysledky su o par tyzdnov,nespominam si,naposledy som brala pred rokom-fakt pomohol,teraz som asi tyzden zacala uzivat ten 400 mcg.
A ako dlho uzivas chrom ???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako potlacit chut na sladke? - Fórum - ZDRAVIE.sk