Ako potlacit chut na sladke?

jarka43

No proti záchvatom na sladké funguje najesť sa normálne skôr, ako prídu záchvaty.
-odkaz odstránený-
V tomto texte o glykemickom indexe je to dosť dobre popísané.

nellka

Ďakujem za odpoveď, vyskúšam dvakrát denne. Ja som si myslela, že by sa to malo prejaviť skôr, tak ešte počkám. Trpezlivosť ma už momentálne prešla, neviem tomu sladkému odolať, to je ako droga:(

sandrita

ono hned po prvej tabletke nie su citit vysledky,az trosku neskor,alebo si skus dat teda rano 1 aj vecer 1 tabletu.
Moze zavisiet aj od organizmu a potrebuje vacsiu davku-ale neviem,nie som expert.
Ale rozhodne neuskodi kedze ja mam momentalne normalnu 400-ku.

sandrita

Nellka-momentalne mam ja 400 mcg a uzivam 1-denne.
Tiez som uzivala 200 mcg rovnako,inak vysledky su o par tyzdnov,nespominam si,naposledy som brala pred rokom-fakt pomohol,teraz som asi tyzden zacala uzivat ten 400 mcg.
A ako dlho uzivas chrom ???

nellka

Prosím vás, koľko mirkogramov toho chrómu mám užívať? Kúpila som si nejaký 200mikrogramový, ale ako keby som si ani nič nedala, dokonca sa mi zdá, že som na sladké ešte pažravejšia, ako predtým:(

sandrita

chrom-jednoznacne pomaha k nechuti na sladke,akurat som to spominala inde,
odolala som vsetkemu sladkemu,teraz znova som zacala chromom,hrozne chute mam,uvidim kedy sa ukaze vysledok-ratam tak okolo mesiaca

mira

Buduca, pozri www.makrobio.wbs.cz alebo
makrobiotika.aspone.cz
Su to kaše z obilných vločiek a zrn, zeleninové jedlá zo zeleniny rozne upravenej, strukovín, dezerty bez cukru s použitím obilného sladu a pod.

RNG

nelka, ja zijem v USA, tu to je bezne na predaj kdekolvek, obvykle to ale kupujem na nete.
Snazil som sa to dostat aj na Slovensko, ale po styroch rokoch som sa tej myslienky musel vzdat, zrejme je tam plno nepriaznivych podmienok, osobnych, byrokratickych a ludskej nedovery, a dalej som financne straty nebol schopny znasat.
Skus na internete, tam sa daju veci objednat kdekolvek zo sveta.