homeopatia

jaja

ako som vyskúšala oscil. tak iné ani nepoužívam, ked ma chytí chrípka, aj sirup je dobrý, a ostatné vyskúšam ked bude treba... z normálnych liekov mám len na bolesť a živoč. uhlie...

luxina

inak aniz nie je to az taka pravda ako tvrdis. moja kozna je zaroven homeopatka a pravidelne prehliadky ktore stoja u homeopata 300 sk neplatim a spravi mi kontrolu pocas ordinacnych hodin a zadarmo.je to len z jej dobrej vole.skus si na nete pozriet kolko existuje homeopatik pochybujem ze si to v lekarni pamataju co je a co. a dat si radit od niekoho kto na to nema ani potrebne vzdelanie len preto aby si usetril 600 sk. tak to sa necudujem ze kydas na homeopatiu takymto stylom ti urcite nepomohla. vcera som bola v lekarni chcela som si kupit jedno homeopatikum a musela som lekarnicke 4 razy hovorit co chcem a nakoniec mi doniesla zly liek

luxina

lenca ano mala by to byt pravda ze sa ti vrati ochorenie a dolezite je aby sa ti zhorsili priznaky toho ochorenia na ktore sa chces liecit. to znaci ze liecba je uspesna. homeopatia funguje na principe ze sa ti do tela podavaju latky ktore ti zhorsuju priznaky a telo si postupne na tuto latku zvykne a uz nebude reagovat takze postupne sa stanes imunna voci tej chorobe

aniz

nikdy nemoze byt nebezpecna z liekmi,,len ludia co predavaju a zarabaju na homeopati su velmi radi, ked sa stanes ich plnohodnotnym klientom,staci sa poradit v lekarni ,kde 6 rokov sa farmaceuti nic ine neucia len o ucinkoch a chemii liekov a kombinaciach, a tiez o HOMEOPATIi. Kedze to tak dlho studuju urcite vedia co hovoria.

lenca

bola som na konzultacii u homeopata a ten ma upozornil, ze po podani lieku sa mi budu vracat stare ochorenia, som z toho trochu nesvoja, piste, pls