Potrat a tehotenstvo

pipina???

Ahojte.Aj ja som po spont.potrate.Bola som v 10tt.AB.MISSED.Mojmu dietatku prestalo bit srdiečko.Stalo sa mi to min rok v oktobri,den pred mojimi 25timi narodeninami.Teraz s mužom skušame od januára podla Dr.Jonáša.a stále akosi nič.Chceme dievčatko,Február sme mali s antikon.A marec skúšame znovu a akosi nič.Tak sama som zvedavá,kedy budem kričat od radosti,že sa to podarilo...

ucitelka

aj ja som mala zamlknute tehotenstvo, nekrvacala som, len som mala hnedy vytok. bola som uz v stvrtom mesiaci. tiez vravel jeden lekar, ze treba pockat 3 mesiace, iny ze 6. po 6 mesiacoch som zistila, ze som opat tehotna, takze som otehotnela presne po 5 mesiacoch.
no a lea, tiez mi robili kyretaz s dilataciou, samozrejme, a nemala som po tom spominanom cca pol roku ziadne problemy v dalsom tehotenstve.

martinka 205

ja som potratila v 12 tt tehotenstva, ubehlo už pol roka, lekár mi povedal že otehotniet by som mohla znovu už po troch mesiacoch. Ďalší zase hovoril že až po pol roku. Mala som zamlknutý potrat, čiže moje tehotenstvo sa prestalo vyvíjat ešte v nejakom šiestom týždni, no a môj doktor si to nevšimol že sa niečo deje, aj ked som mu hovorila že mám slabý hnedý výtok. Zistilli to až na pohotovosti ked som začala silno krvácat, to už som teda bola v 12 týždni a celkom v poriadku, podľa môjho doktora. Máte s tým niekto skúsenosť?

ucitelka

otehotniet by nemal byt problem, ak si uz raz otehotnela. problem by mohol byt v priebehu tehotenstva. ak si mala robenu kyretaz, krcok maternice sa musi dilatovat a teda moze sa pri dalsom tehotenstve zacat otvarat omnoho skor, ako bude treba.
nestresuj sa vsak, na to su dobre poradne, aby lekar skontroloval tesnost krcka. v pripade, ze by nedrzal, da sa urobit cerklaz.