chorobna ziarlivost

sedmikraska

sarin- to ja ked mu poviem, ze sa mi snivalo, tak uz prevraca oci, ze zase budem oduta cely den :) aj ked je to sen tak je to velmi neprijemne- ved vo sne neviem ze je to len sen a dokonc sa na to musim pozerat!!ale uz sa to par krat stalo aj jemu, takze ma tak trosku chape.sme obaja barani ziarlivy :)

kikina

ja som chorobne ziarliva az az- ale moj milý je tiez chorobne ziarlivý taze sme sa nasli, keby ste nas videli, heh, maximalne ideme von s kamosmi rovnakeho pohlavia - ked osobitne:D zoziera nas ked po niekom z nas niekto pokukuje, a vselico ine - to sa tu da vypravat celu noc a potom ten vasnivy sex - sa nemozme toho druheho nabazit a to sme spolu uz dva a pol roka!

moisha

No moja milá, tak ti poradím. Na kávu s kamarátom? to tak bežne zvykneš chodiť? on nechodí nikam, miluje ťa a ty nemáš ani náznak žiarlivosti... zamysli sa, veď ty sa správaš ako kebyže ti na ňom vôbec nezáležalo... ako sorry, ale ja na jeho mieste si už dávno myslím, že ma podvádzaš a nemyslíš to so mnou vážne!

rita333

sarin-ako dlho ste manzelmi???manzela asi musis mat fesaka a baby sa nanho lepia ked nanho tak ziarlis..moj je fesak a velky a tiez nanho ziarlim..a este chodí v uniforme tak to baby duplom nanho letia..:-(

sarin

No :) tak ti poviem... V noci sa mi sniva ze manzel sa s nejakou muchluje a potom sa na neho cely den hnevam ako keby za to mohol :D ako nedam to najavo ale vnutorne som total vedla

sedmikraska

sarin to by mali posudit ti nasi, ktora z nas dvoch je ziarlivejsia, ja osobne nepoznam nikoho viac ako ja, ale mozno to len ostatni nedavaju na sebe poznat na verejnosti- aj ja sa o to snazim

sedmikraska

ano, laska je zalozena na dovere, ale nikto nie je jasnovidec a je pre zamilovanych ludi snad prirodzene, ze sa boja stratit toho milovaneho. Ja som ziarliva, ale verim, ze ma nikdy nepodviedol, ale zase nie som naivna, ze sa take nieco v buducnsti nemoze stat. No a my ziarlivci sa prave toho stale bojime

quaresma

Nechapem preco ziarlite....Ved predsa vztah a laska je zalozena na dvovere nie?A ked si partneri neveria tak ten vztah stoji za prt