Hm mám 2 problémiky s krásou :D

Príspevok v téme: Hm mám 2 problémiky s krásou :D
jaja555

Ahojte!Mohli by ste mi poradiť?
1.-mám taký menší problémik s vlasmi.Už boli mnohokrát farbené a tak ostali aj dosť poškodené,už neviem ako by som ich kvalitu zlepšila,aby konečne nevyzerali ako slama:D Vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý prípravok a aj tak cenovo dostupný...
2.-a druhá vec, ktorá ma trápi sú strie, ktorý krém je najlepší na prevenciu ich vzniku, lebo sa z nich asi už zbláznim :D
Vopred Ďakujem za radu...

sedmikraska

na vlasy pouzivat masky a na strie gely pre tehotne, ja som ho kupovala nedavno a stal len okolo 200 korun a myslim, ze mi pomaha

panča

prevencia pri striach je ,,zabranit vykyvom hmotnosti". myslim, ze nejde ani tak o konkretny vyrobok proti nim, ako pravidelna masaz pokozky pri sprchovani a nasledne vmasirovanie (akehokolvek) kremu alebo mlieka, aby pokozka bola vlacna a uchovavala si elasticitu

a k tym vlasom -fakt pri farbeni/odfarbovani nanasat farbu len ku korienkom. A strihat, strihat, strihat..

liana

Podla toho, co myslis tym "cenovo dostupne". Na vlasy pouzivam sampon a masku od Loreal - absolut repair alebo Kérastase, tiez od Loreal.Neviem, kolko to stoji na Slovensku, ale maska cca 500 Sk. Na srie je dobry krem od Vichy. Ale ten uz fakt neviem co stoji. Ale su to dobre pripravky, aj ked nie najlacnejsie.
Je dobre, aby ti vlasy farbil odbornik a taktiez, ked ti dorastaju, daj si dofarbit iba korienky. Je zbytocne farbit cele vlasy. Ja si davam dofarbovat iba korienky a cele vlasy iba tak raz za polrok a vobec nemam problem...