PRSIA:)

secretkaa

tak toto je jedna z veci, ktore mi na sebe ani trosicku neprekazaju. Prsia mam male, ale som spokojna. priatelovi sa pacim tiez, takze neni o com :) nie je pravidlo ze velke=pekne...

fit lopta :)

Baby a od ktorej antiky sa zvacsili? Viem, ze je to individualne, ale vam co sa zvacsili date nazvy pls? :)) thanx

ashley

no asi pred troma mesiacmi som zacala brat antikoncepciu a vobec som nevedela ze z toho sa mozu zväcsit prsia,ved uvidim:)ale diiik moc ste mi pomohli:)

Lenulienka

Veru, bud rada ze mas mensie prsia. Ked som bola mensia, tiez som sa tym trapila. Nemala som skoro ziadne prsia, ked som dostala menstruaciu, a to bolo az v devine na zakladke. Teraz si hovorim chvalabohu. Kazda mala pekne prsia iba ja nie. A teraz? Mam 20 a prsia trojky a pri menzese tri a pol az styri. Takze nevymyslaj, male prsia su velmi pekne, sexi a nemas s nimi starosti. Bud spokojna s tym co mas :)

melissa

od antikoncepcie by sa ti mohli zvacsit, je to individualne...
ja som mala predtym ako som HAK zacala pouzivat prsia take akurat, no ked som ju zacala brat, tak sa mi este o hodne zvacsili.
No treba ratat s tym, ze ked HAK doberies,tak sa daju do povodneho stavu..
Ja som pred mesiacom vysadila HAK a zrazu mi prsia ovisli a maju priblizne rovnaku velkost ako pred jej uzivanim, no su poklesnute a nie su take pevne ako predtym :( skoda