Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chorobna ziarlivost

scope

hmm ale ja mu nic nezakazujem ani sa na neho nehnevam ani nekricim, ale trapi ma to. Ja neziarlim na to, že sa pozera po inych, lebo s nimi nic nema. ale na tie s ktorymi mal. teda myslim len konkretne jednu

sedmikraska

delia sama som velmi ziarliva a tak viem co na mna plati, na ziarlivca nemozes nikdy nakricat, mne ked priatel v klude a s usmevom vysvetli ako sa naozaj veci maju, tak som omnoho kludnejsia a neziarlim. keby pred tym ako by odisiel na nejaku akciu bezo mna nakrical, ze uz som s tym ziarlenim trapna... a odisiel by s prasknutim dveri, tak by ma od nervov rozdrapilo, snad som to trochu vysvetlila

scope

ja mam tiez problem so ziarlivostou, nevadi mi ani tak, ked sa priatel obzrie po inych ale myslienky na jeho jedinu priatelku s ktorou mal sex ma nicia. ostatne s ktorymi nedosiel do postele ma netrapia, s niektorymi dokonca vychadzam uplne skvele. ale ta jedna. stale ma to stve, ze som ho najskor odmietala a potom so nasiel tu priatelku, boli spolu sice len kratko, ale spali spolu, prisiel o panictvo s nou, cela zabavka ich presla po par tyzdnoch a teraz som s nim ja a stve ma, ze to pekne poprve mal s nou, s tak neprijemnou mladou zenou, ze taky clovek ho dostal do postele, je to fakt bestia, prototyp hlupej a namyslenej zenskej..neviem co s tym..vybite mi to niekto z hlavy prosiiiiim :(

aniz

ja som si svojich muzov vycicila, ze ak sa mi zdalo ze zaziarlili o to viac som telefonovala s kamaratmi sama chodila na akcie s priatelmi,,a tak,,dost to pomohlo.Zlakli sa ze ma mozu stratit a tak cusali.Mala som 3 vazne vztahy ,a kazdy sa naucil,a nikdy neziarlil a ani moj manzel.Absolutne to neviem pochopit ,ak by si to dovolil, bol by ohen na streche, lebo dobre vie ze som mu verna. Treba na nich razne aj ked je vela kriku.Musi mat v hlave jasne.Bohuzial ma nebavi sa stretavat s inymi,takze uz neni na co.Ale ked sa na mna niekto pozera,alebo mi kurizuje,,len hovorim manzelovy,,pozri ako sa na mna diva,,pozri,,ako si pyta na mna kontakt,,a tak,,,bud rad ze okolo mna lietaju muzi...bud rad ze ty si prave so mnou,,,a teba mam rada...no skus..to co je tebe blizke temperamentom, Ziarli vzdy ten silnejsi vo vztahu na menej dominantneho...

petraaaa

..pokial si neda jednoducho vysvetlit - rozchod!!!cloveka nezmenis...je to o dovere a pokial ti neveri, nie je dovod pri nom zostat..ziarlivost je pre toho druheho partnera vazne na psychiku...osobna skusenost!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chorobna ziarlivost - Fórum - ZDRAVIE.sk