Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem len poradit!

Príspevok v téme: Chcem len poradit!
kamila 98

Ahojte. Mam malicky problem a neviem reagovat. Nasla som si kamarata s ktorym to vyzera, ze budeme spolu. no aspon zatial vyzeralo:-( Pisali sme si parkrat do tyzdna, kazdy vikend sme boli von. Vsetko super. Az vcera. Poobede som mu napisala sms(uplne normalnu, nic zalubene, nic co by ho urazilo,..) a do teraz sa neozval. Mam hrat dolezitu alebo mu napisat ci sa nieco deje? dakujem!!!

analfaetka

urcite mu uz nevypisuj ze co sa deje :D bambulka, trpezlivo vyckavaj. mozno nemal cas vtedy a potom zabudol alebo nema kredit alebo mu sms neprisla lebo bola pretazena siet alebo tebe neprisla odpoved lebo je pretazena siet, moznosti je vela. nestresuj a nevypisuj

kamila 98

No uz aj nato som myslela, ale co moze mat od vcera take dolezite, ze sa nedokaze ozvat???Nechapem. Ved sa vobec nic nestalo. Vsetko bolo super, ani naznak nejakeho nedorozumenia.....Nie som najivna, skor si vzdy predstavujem tie horsie situacie, ale toto naozaj nechapem:-((

zuzka*

skus pockat, ak mu na tebe zalezi tak sa urcite ozve..mozno ma nieco dolezite preco sa ti nevie ozvat...aj mne sa niekedy stalo, ze som priatelovi napisala a on sa neozval hned az neskor a bola som nahnevana preco sa mi neozyva a potom, ked sa mi ozval a vysvetlil mi preco sa neozval hned tak som bola na seba nahnevane, ze som taka netrpezliva

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem len poradit! - Fórum - ZDRAVIE.sk