nevladzem

Príspevok v téme: nevladzem
lilka51

Uz nevladzem dalej...Rozmyslat,robit,vybavovat.Zoziera ma depresia,uzivam Seroxat,ale je mi nanic.V hrudi ma pali,nedokazem si s nikym sadnut a neviazene sa bavit.Uz nevladzem zit.Myslim na smrt,ta by ma oslobodila,ale moje deti by tu boli same a to nesmiem dopustit.Kto mi pomôze zbavit sa tej depky,ktora ma vyciciava a obera o silu? Prosim.

lilka51

Tieto potieze mam,rozmazane videnie,svalove bolesti mam a dnes vynimocne hlavne na jednej strane krizov az do nohy.

jaja

velmi zle spomienky z detstva?ci take ake sme mal;i aj ostatni a ty ich vnimas precitlivelo?a davku mas rovnaku uz 4 roky?

radca

Nemusi to byt psychickeho povodu. Mas krce? Bolesti chrbta, akoby svalovku? Nefunguje ti pamat? Akoby Zahmlene videnie? Miha sa ti pred ocami? Velmi vela nervovych potiazi je sposobovanych spatnou funkciou pecene.

sedmikraska

mozno len teraz je toho na teba moc, vyskusaj urobit jednoduche veci co ta potesia- upec detom chutny a pekny kolac- ten s nad podla receptu nepokazis a uvidis ako maminu vynachvalia a ty sa z toho potesis a budes mat dobry pocit, mozno to odo mna vyznieva ako velka jednoduchost, ale pre zaciatok by to mohlo stacit, potom sa pustis do niecoho vacsieho

lilka51

Viac ako styri roky,bolo mi uz celkom dobre,ale teraz ma vsetko akoby odrazu zacalo prenasledovat.Aj spomienky z detstva.

radca

Nemusi to byt psychickeho povodu. Mas krce? Bolesti chrbta, akoby svalovku? Nefunguje ti pamat? Akoby Zahmlene videnie? Miha sa ti pred ocami? Velmi vela nervovych potiazi je sposobovanych spatnou funkciou pecene.