Ako sa bozkavat?

anittka

Julinka ja som sa donedavna tiez tak trapila.Predstav si mala som uz takmer 21 rokov a este som sa nebozkavala tak si snad vies predstavit aka som bola nervozna z prveho bozku ze ci to budem vediet,ci sa nestrapnim ale ked ma uz chalan pobozkal tak som jednoducho robila to co on a nebolo to naozaj nic tazke ver mi...ale naozaj vas baby chapem,ze ste z toho neiste,hoci potom sami zistite ze sa nebolo coho bat a nebudete sa vediet od svojho milacika ani odtrhnut :-)

ililia

no tak dik za rady...mile od vas.ja sa teda posnazim, vlastne neposnazim-"ono" to pôjde samo :), hm? ale aj tak nie som si celkom ista, ze to dopadne taaaaak super.

julinka

ja mam podobny problem..Ja sa proste zaseknem a bodka... drzim nam palceky....(no ostatnym sa to vravi, ked uz to maju za sebou...):)

eviak

ja ho hryziem naschval :)
boooze, nerob si z toho hlavu... raz sme sa na seba vasnivo vrhli a on mi dal taku celovicu do nosa ze sa mi spustila krv :) alebo ked si pri bozkavani grgnes vie byt tiez celkom zabavne :)) ber to s humorom :)

anittka

Asaitra podla mna ked sa ti dvaja lubia tak aj ked sa daco take stane tak by sa mali na tom zasmiat a nie citit sa trapne,nam sa napriklad stalo ze sme sa zrazili zubami :-)a tusim ze raz doslo aj ku kusnutiu...

anittka

Ali ma pravdu, u mna to bolo podobne tiez ked som sa pytala tak som dostala takuto odpoved ale to mi nepomohlo lebo ja som si aj tak myslela ze to domrvim ale nestalo sa tak a dopadlo to nad ocakavania tak sa fakt neboj a uz netrap toho svojho fesaka.O vela sa tym oberas.Bozkavanie je krasna vec najma ked toho cloveka s ktorym to robis,velmi lubis.Potom je to vzrusujuci zazitok.