Ako sa bozkavat?

ali

ked som sa ja ludi pytala ako sa bozkavat, vzdy povedali ze to pojde samo a mna to stvalo, lebo mi nic nepovedali. ale teraz viem, ze mali presne pravdu. uplne sama som vedela co robit. takze sa nicoho neboj :-)

katika88

Aha takze ty sa bojis,no ale naozaj sa niet coho lebo nepoznam nikoho kto by to nezvladol, s touto schopnostou sa clovek proste narodi.Nejako instinktivne presne vie co ma robit aj ked teraz mas pocit ze nemas o tom ani sajnu tak ked ta frajer pobozka tak hned budes vediet co a ako.Zbytocne sa obavas :-) proste ked k tomu dojde tak len rob to co on.Je to naozaj velmi jednoduche.Ver mi ze kazdy z nas sa bal ze ci to bude vediet alebo ci nic nepokazi ale tam naozaj niet co.Tak smelo do toho...

eviak

milacik to pride samo, vobec sa s tym nestresuj. nechaj ho nech zacne a potom opakuj po nom. bude mat dojem, ze je panom situacie, a to chlapi zboznuju, a ty sa to naucis od neho :) drzim palec! daj vediet ako to dopadlo

katika88

Ililia teraz neviem ci to dobre chapem ale ty si mu este nedovolila aby ta bozkaval lebo sa bojis ze to nebudes vediet alebo ste to uz spolu skusili a neslo ti to?