Ako sa bozkavat?

casanova

Neboj nic...ja pred rokmi som mal taky blby pocit co ked to budem robit zle a vysmeje sa mi a potom to povie aj kamoskam
atd...najprv som to skusal na ruke ze ako to s jazykom aby som sa aspon trochu toho strachu zbavil... no ked som sa prvy krat bozkaval ani som nevedel ze ake to je jednoduche nebol som v tom taky dobry ako som teraz (aspon par kamosiek si to mysli) ale islo to ako po masle...

trdlo

aojte, to je hrozne :D bozkaval som sa prvy krat asi pred tyzdnom a zevraj to vobec neviem :( bolo mi to riadne trapne sa to dopocut:( ....skuste mi poradit, dakujem:)

januška

no ja som mala 14 ked som sa prvýkrááát bozkááávala...sice stáále máám 14...no prvýkrát som to moc neprežííívala pretože sa hrala fľaša..tam bolo vlastne jedno s kým si ten francuzáák dám....

alina

hlavne sa nestresuj...bozkávanie je jedna z vecí,ktoré sa nedá naučiť...je to niečo prirodzené,ktoré ked nastane tá chvíľa, sa ti bude zdať tou najkrajšou vecou

radka55

Ahoj Ilililia.ako dlho to uz takto trva?a za ten cas ako si to tu napisala sa nic nezmenilo?podla mna by si sa mala uvolnit.nieje to v tom ze sa bojis?bud ci nieco zle urobis,ale si nahovaras,ze to nevies.ked sa ti to nedari tak sa skuste o tom s priatelom porozpravat a spolocne najst nejaku cestu,a budete sa to ucit :) aby to bolo cim dalej tym lepsie :) nieje to vobec takze a zober si,ze kolko ludi to ovlada tak ty nebudes uricte vynimkou.:) premoz sa a mozno aj tvoj strach:) vela stastia

siliv

no ja som mala 21r. keď som sa prvý krát bozkávala. No a bolo to také hroooozne. Povedala som si, že keď každé bozkávanie má byť také, tak sa už nikdy s nikým nieže sa nevyspím, ale sa už ani nebudem bozkávať. Druhý bol o niečo lepší, tretí ešte lepší. Každý sa ináč bozkáva. Ale našťastie som už zažila aj také jemné bozky, a bolo to SUPER, netreba sa báť, to príde samo.

howtokisssomebody

Pre tych,ktori chcu aspon aku taku radu-prilozit pery k sebe tak,nie peru na peru,ale kus hore-dole,proste tak,aby bola jeho horna pera medzi tvojimi perami.Pomaly otvarat jazycek a tak...potom to uz fakt ide samo.No problem:)

heh

no toto trapi aj mna :D nie moc mi to vtipne nepride....hmm ale mne by aj bolo blbe povedat tomu chalanovi ze som sa este nebozkavala...a nehovorte ze ked ho budem lubit a aj on mna tak by mu to malo byt jedno...je to proste divne ze v 18tich som sa este nebozkavala...takze aka je sanca ze to nezisti? :D