rastie mi brusko

Príspevok v téme: rastie mi brusko
zuzka123

pred 2 mesiacmi mi meskala mečnstruacia cca 8 dni prva dva dni som mala len vytok,minuli mesiac bola v poriadku,zistila som ze mi rastie brusko,nikde inde nepriberam len na brusku mpzem byt tehotna???robila som si 2 test a vysiel negativny!!!! tak neviem co mam robit moj lekar ma dovolenku cely mesiac nemozem byt tehotna???????????

jankaaa

no ale to sa neda tak, ze poviem, idem ti pomoct a pojdem... ach jaj a vcera mi slubil, ze bude so mnou dlhsie, noooo len 2 hodinky, lebo ze si musi ist napisat este vypoved do roboty, ja to vsetko chapem, ale musi sa aj mne venovat, tiez som tu, dufam, ze ked tento cas a problem s robotou prejde, tak to bude vsetko ok

vanilyeyes

jankaaa tak potom mu chod pomoct a budete spolu dlhsie :)) Ja som stale nic nedostala :( Ale nemam ani priznaky ... tak ja neviem, co sa deje so mnou :((

vanilyeyes

jankaaa a preco si nesla k nim pomahat ? Ja chodim k priatelovi pomahat, ak treba. Urobim nieco uzitocne pre nich a zaroven som aj s nim ... Moj priatel ma toho tiez vela, chodi s ocom na fusky a tak, takze sa cez tyzden vidime len kratko :(

jankaaa

no tak budeme spolu az zajtra, lebo musel ist ocinovi pomahat, prerabaju dom, ale toto, v robote, potom na dome robota a na mna bude mat cas kedy??