Slzenie oci

Príspevok v téme: Slzenie oci
tafko

Prosim Vas,mam problemi s ocami,totiz strasne mi slzia,ked som vonku a svieti slnko hned si musim nasadit slnecne okuliare,lebo bez nich by som bol strateny.Ked nesvieti slnko,tak moje oci su v pohode,ale ako nahla zasvieti strasne mi zacnu slzit,je to taky neprijemny pocit,nedokazem sa pozerat na nejaky predmet dlhsie ako sekundu,lebo ma zacnu stipat oci a strasne slzit,je to ozaj neprijemne.Verim,ze tento problem sa da odstranit,poradte mi niekto,dakujem..

Petra 123

Dobrý deň chcem sa vás spýtať, strašne mi slzí pravé oko, väčšinou sa mi to stávalo ked fúkal silný vietor. Ale teraz mi dva dni stále slzí je to veľmi nepríjemné už neviem čo mám robiť. Poradte mi prosím. Ďakujem

RNG

Nakazy a alergie treba adresovat, tie oboje drazdia oci
Zalepene oci rano=nakaza. Odporucam niekolkokrat denne kvapky roztoku citricidalu/GSE striedat s kvapkami koloidneho striebra.

Na alergie z pelu, prachu, plesni , roztocov atd je dobre sa im snazit vyhnut, a pouzivat protialergenicke ako quercitin, boswelin, vitamin C a rozne enzymi(bromelain, serrapeptaza...)

chuanito

dobry den,niekedy ked som vonku nevladzem pozerat sa mi stahuju zmensuju oci a slzia,vie mi niekto poradit z coho to moze byt dakujem

Ivka 1

Lana napis mi na mail ak chces, viem Ti poradit . Pre informaciu snad len tolko,ze sa jedna o kvapky z prefiltrovanej stavy z aloe ,ktora je velmi ucinna pri slziacich ,zapalenych ociach,pretoze stav Tvojich oci rano tomu jasne nasvedcuje,ze mas v ociach pravdepodobne zapal.

lana334

neviete niekto nieco ohladom slzenia oci poradit?? proste niekedy ked som vonku tak mizacnu z nicoho nic stekat po tvari slzy....a ked som doma tak nie ale niekedy vidim ze mam tie oci vlhke...a rano sa permanentne zob udzam so zalepenymi ocami co mi velmi cez noc slzili oci

Denz

Skus OPTATANOL.......
predpisal mi ich jeden z najlepsich lekarov na slovensku a.......
Uz ziadny problem so zapalom ci niecim podobnym.

Libuš

Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, niekedy sa mi lepí oko a cítim, akoby pichnutie ihlou a následné štípanie a slzenie oka. A pod očami mám tmavé naliate vačky. Čo môže byť príčinou?