Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovisnuté prsia

Príspevok v téme: Ovisnuté prsia
zufala

Prosím neviete mi poradiť, čo robiť s prsiami? Mám ich nepekné, nepáčia sami. Mám len číslo 2 a sú ovisnuté. pekné su a majú pekný tvar len keď mi je zima. Bradavka mi vôbec nesmerujú dopredu alebo hore ale dole!!!!! Po bokoch mám strie, kožu nepevnú a to mám len 22 :-((((( Krémy nepomáhajú, cvičiť chodím, rastie mi akurát tak prsný sval. Ale ostatné tkanivo bez zmeny. prosím čo má robiť? jediná je len platika?

asija

Píšeš že krémy nezaberajú,nanášaš ich správne?Každé ráno si daj studenú sprchu prs(prežiješ)potom krúživými pohybmi smerom hore a následne do strán nanášaj krém,nikdy nie naopak!To isté sprav večer pred spaním.Čo sa týka cvičenia,najúčinnejšie sú :ruky spojiť dlaňami na úrovni hrudníka silno tlačiť dlane k sebe 15sek,uvolniť.Opakuj 20x potom dlane presuň na úroveň čela a to isté opakuj min.25x každý deň,najlepšie kedykoľvek počas dňa.Ja som cvičila aj 5-6 krát denne,nieje to náročné.Veľmi dôležité je nosiť správnu podprsenku!To strie už pôjde ťažšie.Krém nanes 2x týždenne v hrubšej vrstve a zabaľ potravinovou foliou.Ja som mala tiež problém,teraz mám prsia nádherné,chce to fakt starostlivosť,a hlavne pravidelnú

mira

Uvoľňovanie a ochabovanie kože spôsobujú uvoľňujúce potraviny, Menovala som ich v príspevku 1 baktéria ... Ale aspoň niektoré: ovocie a šťavy z neho, sladkosti, aromatické a povzbudzujúce látky, mliečne a mastné jedlá. Ak prejdete na harmonickú stravu, koža sa časom spevní, ináč je to ťažké.

zufala

aspoň jedno pozitivne že v tom nie som sama :-(( ja mam take prsia uz od nepamatam. Ked som brala HAK tak sa mi len zvacšili, ale tvar nezmenili a ked som vysadila boli bohatšie akurat tak o strie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ovisnuté prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk