Sírové mydlo - správne používanie

Príspevok v téme: Sírové mydlo - správne používanie
janka

Ahojte, kúpila som si pred dvoma dňami v lekárni sírové mydlo, nato že mám 24 rokov, mám hrozne pubertálnu pleť, a nepredvídavú. Raz to mám celkom fajn, druhý krát sa tak povyhadzujem. Tak som na tomto fóre počula práve o sírovom mydle. Len sa chcem ustiť ako ho mám správne používať. Koľko krát denne sa mám s ním umývať, a či sa môžem po ňom aj natrieť krémom, lebo ma dosť vysušuje a potom sa mi šúpe nos D: Ak viete poradiť, tak poraďte. A ešte mám problém aj s akné na pleciach a dekolte. Solárium mi pomohlo o 50 % ale teraz je načase tých zostávajúcich 50% odstrániť. Môžem použiť sírové mydlo aj na plecia a dekolt? Díky moc, :D

API

takže sírové mydlo je jeden z dobrých spôsobov ako skoncovať aspoň z časti, keď nie úplne s akné. Malo by sa používať každý deň, najlepšie večer, pretože pokožka na noc je lepšie prispôsobená. Je schopná prijať všetko, čo si na ňu dáte. Takže to mydlo môže vysušiť, ale ja mám takú mastnú pleť na tvári, že by som mohol robiť maslo. Takže keď si dám sírové mydlo, tak mi pleť znormalizuje,... Neni už mastná, ale ani suchá. Takže je to ok. Sírové mydlo je naozaj dobré. Vyskúšal som už bár čo. Ab cosmetics, Vichy, Garnier,... všetko bolo dosť drahé, ale tak \"banálne\" mydlo, naozaj pomáha. tu platí to príslovie, že v jednoduchosti je krása. No a ešte môžem niečo odporučiť. Keď sa cítite, že sírové mydlo moc vysušuje, tak si na noc dajte Zmatnujúci krém od AB Cosmetics. Neviem kolko presne stojí, tuším 3eura 50 centov, ale je výborné. Hydratuje pokožku, ale pohlcuje mazivo, takže pleť je menej mastná,.. a zmatňuje pleť.

a na akné vplýva aj strava. Ale také blbosti ako nejedzte čokoládu,..a sladkosti, tak to vôbec o tom neni. Skúste užívat každý deň zinok v tabletách. Takiež pomáha.

už neviem čo by som sem napísal, ale Sírové Mydlo je naozaj mydlo s veľkým M

yopinka

Chcem sa opytat, mam biele flaky na krku a bruchu... Pouzivam sirove mydlo, mam ho pouzit len na postuhnute miesta alebo si mozem namydlit aj cele telo?

lili222

dolezite je najprv dobre umyt tvar - umyt vodou, pouzit odlicovac, alebo cistiaci gel, opät umyt vodou, pozit kozmetiku na akne ( tu lokalnu), dobre je ju vklepkavat, mozte stiahnut poriky, a nakremovat este zakial je plet vlhka hydratacnym kremom.

lili222

nepoužívajte sírove mydlo moc vysušuje.ja ma mastnu plet,ale kedsa umyjem,je sucha a moc. mam vyskúšaný hydratačný krem, a na akne pouzívam taky super kremik z kozmetiky mary kay. vazne. na co nepomohol cajovnikovy roztok, to zdolala mary kay. vrele odporucam:-)

rachel391

mala som problémy s akné a vyliečila som ich: duac od kožnej, aknestop od ryor ale aj napriek tomu sa mi pred menštruáciou objaví jeden dva pupiačiky, chcem vyskúšať produkty z konope: www.konopne.sk

buxa

na cistenie pleti pouzivam gel ale chcela by som predtym ako pouzijem gel vycistit este niecim plet a zaroven aj odlicit , preto sa pytam ci sa tymto mydlom moze, zaroven aj odlicovat

anonym28

ked pouzivam sirove mydlo, mal by som si tvar kremovat? nech ju nemam suchu...mam krem od avonu, taky s green tea oil...

alilien

ako sa ma to sirove mydlo striedat s hydratacnym? mam vycistit so syrovym mydlom a hned dat hydratacny alebo mam pockat a potom dat hydratacny? a ked ano tak ako dlho pockat?

otazocka...

tak ako sa to ma používat ja som si ho akurat teraz kupil .... lebo mam mastnu plet a ostavaju mi flaky po akne tak som skusil a vecer uvidim co to spravi ... ale dufam ze nic zleho lebo zajtra skola tak uvidim vecer sem napisem ak chcete :P ja som si to rano len natrel riadne na plet a posuchal hlavne tam kde mam tie flaky po lichach a tak celo a zmyl ladovou vodou a utrel uterakom...moze byť?