Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kremy na zadocek

Karina1

Nechala som si poradiť od pediatričky a zhodli sa na Sudocremu. Verím, že každému môže vyhovovať niečo iné, ale my na túto značku nedáme dopustiť, nesklamala nás. Kupujeme najčastejšie v e-shope 250g www.mimulo.sk

Jamaica924

Jednoznacne bepanthen care.ja ho pouzivam na zadocek, na vyrazky, v lete ak nebol k dispozicii krem po opalovani tak splnil ucel aj tento krem.proste vsestranne vyuzitie.

Lili007 - Maria S.

Ja nie som zástancom skúšania kozmetiky na deťoch a už vôbec nie na novorodencoch. Nechala som si poradiť od pediatričky i lekárničky. Zhodli sa na Bepanthen Extra krémiku od narodenia. Verím, že každému môže vyhovovať niečo iné alebo im vyhovuje iné balenie a podobne. My ale na túto značku nedáme dopustiť, nesklamala nás. Páči sa mi, že reaguje aj na potreby trhu a začali robiť aj menšie cestovné balenia. Máme ju tak vždy zo sebou v cestovnej lekárničke. Pomáha aj nám dospelým keď treba

bubeska

ja som si svoj prvy kremik bepanthen extra ako cast zakladnej vybavy pre babatko doniesla z anglicka, na odporucanie mojej kamaratky. bol a je fakt skvely vonia, hydratuje a nemusim ho natierat po kazdo prebaleni, nakolko sa vytvori ochranny film - a kym kamaratky riesili problemy so zapareninami, my sme nic take nepoznali, vraveli mi, ze to moze byt aj plienkami, tie sme striedali a bez tazkosti. kupujem ho dodnes v lekarnach a dnes mi k nemu pribalili aj krasne dudliky:) avent, ktore ma maly od narodenia:) takze sa mi trafili do vkusu. maju akciu v lekarnach cely jun, tak sa este vratim po plienku krasnu farebnu latkovu, ponozky a dalsie dudliky - tych nikdy nie je dost:))

gastanko2016

ja som do roka používala bepanthen extra a potom som prešla na bepanthen care. Predtým som vyskúšala viacero mastí na zapareniny, ale nebolo to ono. Dávam ho hlavne, keď má redšiu stolicu pri prerezávaní zúbkov a vyhneme sa podráždeniu.

tasty

ja som tiež na začiatku používala bepanthen na zadoček, lebo reklama je reklama presvedčila ma :D a tiež v lekárni len tie núkajú...

ale potom som kúpila niveu baby sos cream
www.feedo.sk

a je 100x lepší ako bepanthen

radka227

ja tiez oblubujem tuto znacku. a pre novorodene babatka je najlepsi bepanthen extra. bez konzervantov, bez parfumov... mne vyhovuje aj to, ze sa velmi rychlo vstrebe a nenecha ritku zalepenu. ale treba si urobit vlastny nazor. :) kazdemu vyhovuje nieco ine.

pe84

Bepanthen je určite zo všetkých krémov proti zapareninám najlepší, vyskúšala som ich na začiatku viacero, niektoré boli také, že to aj zhoršili alebo štípali, preto po skúsenostiach pri dvoch detoch odporúčam už len Bepanthen, je jemný, má kvalitné zloženie a veľmi pomáha proti zapareninám, lebo pokožku pred nimi chráni, pomáha aj na hotové drobné zapareniny...

maricenka

nam sa osvedcil krem bepanhten. je bez konzervantov, mastny, jemny, dobre sa rozotiera. pouzivam ho aj na bradavky pri kojeni. som spokojna. myslim, ze krem je vzdy dobre mat po ruke.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kremy na zadocek - Fórum - ZDRAVIE.sk