Kremy na zadocek

Karina1

Nechala som si poradiť od pediatričky a zhodli sa na Sudocremu. Verím, že každému môže vyhovovať niečo iné, ale my na túto značku nedáme dopustiť, nesklamala nás. Kupujeme najčastejšie v e-shope 250g www.mimulo.sk

Jamaica924

Jednoznacne bepanthen care.ja ho pouzivam na zadocek, na vyrazky, v lete ak nebol k dispozicii krem po opalovani tak splnil ucel aj tento krem.proste vsestranne vyuzitie.

Lili007 - Maria S.

Ja nie som zástancom skúšania kozmetiky na deťoch a už vôbec nie na novorodencoch. Nechala som si poradiť od pediatričky i lekárničky. Zhodli sa na Bepanthen Extra krémiku od narodenia. Verím, že každému môže vyhovovať niečo iné alebo im vyhovuje iné balenie a podobne. My ale na túto značku nedáme dopustiť, nesklamala nás. Páči sa mi, že reaguje aj na potreby trhu a začali robiť aj menšie cestovné balenia. Máme ju tak vždy zo sebou v cestovnej lekárničke. Pomáha aj nám dospelým keď treba

bubeska

ja som si svoj prvy kremik bepanthen extra ako cast zakladnej vybavy pre babatko doniesla z anglicka, na odporucanie mojej kamaratky. bol a je fakt skvely vonia, hydratuje a nemusim ho natierat po kazdo prebaleni, nakolko sa vytvori ochranny film - a kym kamaratky riesili problemy so zapareninami, my sme nic take nepoznali, vraveli mi, ze to moze byt aj plienkami, tie sme striedali a bez tazkosti. kupujem ho dodnes v lekarnach a dnes mi k nemu pribalili aj krasne dudliky:) avent, ktore ma maly od narodenia:) takze sa mi trafili do vkusu. maju akciu v lekarnach cely jun, tak sa este vratim po plienku krasnu farebnu latkovu, ponozky a dalsie dudliky - tych nikdy nie je dost:))

gastanko2016

ja som do roka používala bepanthen extra a potom som prešla na bepanthen care. Predtým som vyskúšala viacero mastí na zapareniny, ale nebolo to ono. Dávam ho hlavne, keď má redšiu stolicu pri prerezávaní zúbkov a vyhneme sa podráždeniu.

tasty

ja som tiež na začiatku používala bepanthen na zadoček, lebo reklama je reklama presvedčila ma :D a tiež v lekárni len tie núkajú...

ale potom som kúpila niveu baby sos cream
www.feedo.sk

a je 100x lepší ako bepanthen

radka227

ja tiez oblubujem tuto znacku. a pre novorodene babatka je najlepsi bepanthen extra. bez konzervantov, bez parfumov... mne vyhovuje aj to, ze sa velmi rychlo vstrebe a nenecha ritku zalepenu. ale treba si urobit vlastny nazor. :) kazdemu vyhovuje nieco ine.