Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kremy na zadocek

lencika

ahojte, ja som az teraz pochopila co je to ked ma dieta zaparenu ritku, super taketo temy velmi mi pomohli, ja som vyskusala bepanthen odporucili mi ho v lekarni jasne ze nezmizli zapareniny hned, ale pomohol k tomu vela cistej vody a hola ritka na vzduchu

orionka

ja som natierala detom zadocek s pytiolom,sice nemavali niak zaparenu ritku.a suseda davala sudocrem a ten velmi chvalila.

myokarda

To som nepochopila s tymi "dupkami"
Pytiol je dobry ale na pribalovom letaku je info ze sa nesmie pouzivat pre deti mladsie ako 12 rokov,lekarnik mi ho dokonca nechcel predat pre male dieta.

janka

Darina222:
Nečítala som predchádzajúce príspevky, tak je možné, že sa budem opakovať.
Tiež čakáme prírastok a to každú chvíľu. Tak isto som mala problém vybrať si z množstva kozmetiky pre dieťa, ale čo sa týka zaparenín, najviac odporúčaní je na rybaciu masť. dostať ju v lekárni a stojí okolo 50,-sk bez receptu, je však možné pýtať si všetky lieky (ako napr. čípky pre novorodenca pri horúčke...) na recept už od detského lekára, ktorého si vyberieš pre svoje dieťa, potom ťa to vyjde lacnejšie.
Držím palčeky.

jaja

Ja mám už dospelé deti, ale keď boli malinké natierala som ich krémikom Pytiol, tenučkú vrstvičku. Nikdy neboli zaparené. Je to skutočne výborný krém.

pavielina

hm no do domu uz ani moc nie ale obcas sa zastavi na dvore,je to taka typicka ukecana suseda,dobre si ju nazval sedlana to sedi.A to mi este hovorila ze si dala podviazat vajecniky,lebo uz ma 3 deti a minule dosla s placom ze je tehotna.hovorim ze ved si vravela ze mas podviazane vajecniky a ona no ze asi teda nema lebo je tehotna.Tak sa k doktorke a ta jej povedala ze jej iba vynechal koli chorobe cyklus a ved pani vy mate predsa podviazane vajecniky! To aby som ja nevedela o svojom tele take veci....

pavielina, tomu sa hovori, sprosta jak galose:) Ze ju vobec do domu pustis, sedlanu. Bude este o tebe roznasat, ze mas pohlavnu chorobu, ked nevie, o co kraca...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kremy na zadocek - Fórum - ZDRAVIE.sk