Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ATK = celulitída?

Príspevok v téme: ATK = celulitída?
cheequix

Mám taký pocit, že odkedy beriem antikoncepciu, sa mi začala robiť celulitída. Neviem, či to mám spájať práve s tým, ale nedokážem prísť na inú príčinu - pravidelne cvičím, nemám kilečká navyše, zdravo sa stravujem...Kde robím chybu? Genetiku vylučujem - u nás ju v rodine nemá nikto. Máte niektorá podobné skúsenosti?

lorelaaai

beriem ju 3 mesiacov...v lete by som mala ist na 3 mesiace do Grecka na brigadu, tak rozmyslam o tom ze ju aspon na tie 3 mesiace vysadim...uvidim co sa stane:)
ale inak ju vysadit nemozem, nechcem riskovat tehotenstvo:( este studujem...

cheequix

ja mam Triquilar. Mne to tiez ide na nervy, lebo aj ked sa akokolvek snazim, nezlepsuje sa to. Ja som z tabletiek nepribrala(aspon jedno pozitivum). Ako dlho beries ATK?

lorelaaai

mam presne taky problem ako ty...a zacinam byt zufala, pretoze prichadza leto a budem mat problem ukazat sa v sukni:( vadi mi to....:( aku atk beries??ja novynette...aj som od nej pribrala, mala som 52, teraz po polroku 57...pri mojej vyske 172 cm je to v pohode, ale trapi ma ta celulitida:(

cheequix

Dakujem za vsetky doterajsie rady. Tu hubku som uz skusala, aj rozne kremy. Asi to fakt bude o tej antikoncepcii. Ale ako zistim, ktora ATK takto nebude reagovat. Neda sa to zistit inak ako skusanim?

katarinazilina

moze to byt o znacke ATK, moze to byt aj tak ako hovori dadaa. ale nieky pomozu aj pravidelne masaze. staci v sprche poriadne hubkou vydrhnut, hlavne pravidelne.

flower

ak robis vsetko preto, aby si sa celulitide vyhla, je jasne, ze za vznik celulitidy je uzivanie antikoncepcie. ak sa chces zbavit celulitidy, mala by si prestat uzivat tento druh antikoncepcie a pouvazuj nad inym druhom antikoncepcie. moze sa stat, ze ta nova ti pomoze, i ked to nemas zarucene. pretoze estrogeny v hormonalnej antikoncepcii narusaju posobenie vitaminu E, ktory podporuje krvny obeh a vitamin B, a aj to ma za nasledok vznik celulitidy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ATK = celulitída? - Fórum - ZDRAVIE.sk