Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chodim s chlapcom sktorym nesexujem

ja:)

HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM zaujmave no ja som zacal dost neskoro a chodili sme s priatelkou ale 3 mesiace ked sme an to skocili a ja teda neviem ci by som vydrzal az tak dlho v samej podstate nemalo mi co chybat bo som to este nemal ale chcel som to je nieco krasne ked sa dvaja miluju a nevidim dvovod preco cakat ked to ovsem obaja chcu ale zas ked to jeden uz nechce tristvrte roka a ten druhy hej uz to vydim ako dost velky problem a nezhodu vo vstahu tak jedien riesenie vidim v tom ako to tu bolo spomenute sa pekne porozpravat ze kde je vlasne ten problem aj o tom je ten vstach a vysvetlit si a skusit pochopit jeden druheho preco uz hej a zas preco este nie ...a inak myslim si ze ako chalan ked ejak nechce taak bud je kurva zalubeny a boji sa ze ty nechces a ze keby nieco spravy ze ta strati tak skus ho este postrcit ty ze ho poriadne zacnes drazdit popripade sa mu pohraj s nim alebo tak keby to nechcel este taak samozrejme ti to povie a budes vedet na com si isto a este co viem z vlasnej skusenosti ci uz mal vlasne dievca vies je to aj pre chalana po prvy krat stresujuce a hlavne ked ma uz okolo 20 a vtedy sa boji to bozkavanie a tak mozno pohoda ale nevie co dalej tak vtedy mu bude stacit len ukazat cestu a myslim ze sa hyti pomali

mamakatka

....my sme s manželom chodili 4 roky, aj keď sme túžili po sebe a bolo to dosť silné prvý krát sme sa milovali po 3 rokoch chodenia vtedy som mala 23rokov a vôbec to neľutujem bol môj prvý a ním aj ostal... prečo neostať pri čistej láske, pusinkách, dotykoch, rozhovoroch veď život nieje o sexe ale o priateľstve, láske, spoločných plánoch a potom určite v pravý čas príde aj sex....celkom ti takého chlapca závidím, lebo väčšinou je problém opačný.... chlapec chce čo najrýchlejšie sex, nalieha na dievča aj keď ona by radšej počkala.....váž si takého chlapca....

stanley

3 roky?..to je nenormálne veľa!!!
Aj rok je strašne veľa...prikláňam sa k názoru, že mu to nedávaš dosť najavo :)

#mato

Zuzka, to je otazka :)Na tom neni nic divne...Ked to budete obaja tak citit, tak na to skocite :)
A mimochodom, aspon mas istotu ,ze tvoj priatel ta ma naozaj rad a neni s tebou len pre sex :)

pupik

mozno je hanblivy amozno si nie je isty, ci to chce.......najlepsie bude, ak sa o tom otvorene porozpravate, napriklad skus navodid hru ako hodina pravdy, kde musite davat pravdive odpovede, a potom sa ho na to spytaj

utopia

My sme s manželo mali sex po 3 rokoch, ved spolu ste ešte tak málo,ja neviem prečo už teraz nad tým uvažuješ.

oida

mozno to robi len kvoli tebe, mozno si mysli ze este nechces, alebo davas mu najavo ze by si chcela mat s nim sex?
ked tak ho mozu este trapit ine veci ako napr ze si mysli ze ho ma maleho alebo nieco take, tak sa tomu snazi co najdlhsie vyhnut
alebo je z katolickej rodiny a chce pockat do svadby :)))

luckaaad

ZUZKA,ja chodim so svojim chlapcom uz vyse 4 rokov, ale sex sme spolu prezili az po viac ako 2 rokoch chodenia!!!a nic sme nezmeskali, takze sa nemas kam ponahlat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chodim s chlapcom sktorym nesexujem - Fórum - ZDRAVIE.sk