Zápal srdcového svalu

ifka1

zapal srdcoveho svalu je dosledkom nevyliecenych infekcii. hlavne neliecenej a prechodenej chripky. bohuzial je taky trend, nebrat antibiotika pri chripke. vacsina lekarov ich ani nenapise. nastastie su aj vynimky, ktore vedia, ake mozu byt nasledky. cim viac nevyliecenych chripok, tym vacsia sanca je dostat infarkt v mladom veku. taka je realita.

lucinka613

noo aj ja som prezila zapal srdoveho svalu..a rada by som sa o tom dozvedela viac...rada by som sa s tym s niekym porozpravala...DD,,bud taky dobry a napis mi na nik lucinka613...Dakujem.

???????????????,

zapal srdcoveho svalu je pokial viem velmi vazny problem ktory vznika nevyliecenym zapalom chropkou ...proste takym niecim a moze dojst az ku uplnemu zlyhaniu srdca viem o jednej´ktora tym presla a teraz ju zachrani len transplantacia a to ti ten priatel nepovedal z coho to ma???

karci

ahojte viete mi niekto povedat o tom zapale srdcoveho svalu...prave mi pisal kamos ze je na jednotke intanzivnej starostlivosti a ma ten zapal...hladala som nieco na internete ale nic poriadneho som nenasla...dakujem

lea02

práveže neviem čo to je a neviem či je to reálne a ak oto vedel viem len to že je to dobrý liečiteľ ... mám 43

6987

ty mas zapal srdcoveho svalu?a to ti ako zistil to ti len tak povedal?vies co to vobec je ved je to zivotu nebezpecne a co tak vyhladat lekara kolko ms rokov mas poblem so srdcom