Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

laska ci peniaze ?

Príspevok v téme: laska ci peniaze ?
luckaaad

Chcem sa vas spytat,AKO ZISTIM,ci priatel lubi mna alebo moje peniaze ???
Kazdy mi hovori,ze nemam dovod pochybovat, ze on ma miluje,ani ja som doteraz nemala nijake pochybnosti....az kym mi jedna \\\"kamoska\\\", resp.zavistliva baba v hadke nepovedala,ze keby nie sme taky bohati,tak by o mna ani nezakopol.
Co sa tyka mna,tak priznam sa,ze moji rodicia su v okoli asi najmajetnejsi,ale ja som skromne vychovana.Lenze on ma len uciliste,s maturitou, a jeho rodina byva ju vsetci v jednej izbe.Su ku mne mili,pohostinni,aj on by ku mne zniesol modre z neba a obcas sa aj ja sama seba pytam,ze ako je mozne,ze je jeho laska taka velka....ja som urobila viac preslapov v nasej laske,zatial co on tusim ani jeden.Vo vseobecnosti niet o nas pochyb,ja ho milujem.Ked ideme dakde von alebo na veceru,vsetko mi plati on.
Lenze planujeme aj spolocnu buducnost a preto sa chcem aspon popytat,ako by sa prejavovalo to,ze by bol so mnou pre vidinu nasich penazi???Pre istotu :-)

doplnkyy

Cela rodina byva v jednej izbe a on ti vsetko plati??? Neni si TY s nim pre peniaze???
Co su to za blbe otazky??? Chlapec sa snazi, zrejme nemaju peniaze a to, ze ti kupi kavu (kofolu, pizzu...) pre neho znamena nejake brigady; pre teba by to znamenalo, ze povies ocinkovi: oci, daj mi cash.
Ako mozes pochybovat???

sansara

Ahoj Lucka :-)

...keby mal človek tú schopnosť vidieť do druhého človeka - čo si v skutočnosti myslí, čo svojím správaním sleduje, aký v skutočnosti je-či sa len nepretvaruje, aké sú jeho názory, myšlienky, postoje, dôvody jeho konania a správania, atd atd....tak by bolo na svete menej sklamaní, trápenia, rozchodov a rozvodov..

Tu sa však musíš riadiť nielen svojím srdiečkom, ale aj rozumom, svojou intuíciou a svojím ženským "šiestym" zmyslom. Viem, je to ťažké..

Neviem, ako ste sa Vy dvaja zoznamili-spoznali (či ťa už vopred poznal a vedel, kto si Ty a Tvoja rodina), aký majú Tvoji rodičia názor na neho a Váš vzťah, čo cítiš z ľudí jemu blízkych (jeho rodina, priatelia, známy - pretože tí ho najlepšie+najdlhšie poznajú a keby to len na Teba všetko "hral", tak by si zrejme z ich správania-slov-reakcií-atd vycítila či taký, ako ho Ty vnímaš a miluješ je len v Tvojich očiach alebo ho tak vnímajú aj títo jeho blízky ľudia)..

Isto ste obaja mladí...chcete si život užívať a deliť sa o všetky zážitky a každodenné radosti i strasti spoločne. Preto sa nikam neponáhľajte, spoznávajte sa vzájomne čo najlepšie pri akýchkoľvek aktivitách-činnostiach-rozhovoroch a prehlbujte svoj vzťah do všetkých sfér Vašich životov. A v priebehu tohto času ho vnímaj nielen srdiečkom, ale aj rozumom a intuíciou...ako som už v úvode spomínala..

usiko

luckaad,
no, neviem, nebudem ti hovorit ze je to tak alebo onak, pravdu vie len on...nezistis to, takze stav na to, ako sa sprava...moj nazor je, ze keby mu islo o peniaze a mal by rozum tak to neda najavo, kym si tebou nie je isty...ale pravdou moze byt aj to, ze ta naozaj miluje urobi pre teba vsetko, aj skoro nemozne...vies, v tomto ti asi nikto neporadi, pretoze to, co chce on, vie len on...tebe ostava len dufat, ze vase zaujmy su rovnake.....ja ti budem drzat palce, aby to bolo tak, ako si to prajes....

mademoiselle

Luci, nepocuvaj zavistlivych ludi. JA ked som sa dala dokopy s mojim terajsim priatelom, tak byvaly vykrikoval, ze som s nim len koli tomu, aby som s amohla vyvazat na drahom aute. Bola to samozrejme volovina, pretoze ma podrzal hned na zaciatku naseho vztahu v tazkych chvilach. Len to som chcela povedat, ze to, ze mas peniaze, neznamena, ze tvoj priatel je s tebou koli tomu. JE super, ze ti aj zaplati a podobne. PAmatam sa ked som ja mojho poozvala prvy krat do divadla a zacvakala listky, tak bol strasne prekvapeny, lebo dovtedy bol zvyknuty vsetko platit sam. NEvravim, ze nedostanem od neho darceky a podobne, ale na druhej strane ja vzdy oplieskam na neho polku vyplaty, a ked nemam peniaze, tak mu kupim aspon cokoladu,alebo hocico. Proste na peniazoch nezalezi, ked ich clovek ma je dobre, ale nie je vsetko o peniazoch. To casom pochopi kazdy. A keby ta mal len pre peniaze, vedela by si to. A hned od zaciatku urcite nemohol vediet, ze si "v baliku". Chran si svoju lasku a nenechaj svoju doveru nahlodavat takymi tupcami.

pre luckaaad

vies, ja si myslim, ze na to je tazko odpovedat, dolezite je to, co ty citis, ako to ty vnimas. hadam si to nenechas pokazit nejakou babou co ti zavidi. a ci uz je s tebou z takeho dovodu alebo z tamtakeho dovodu zistis az casom. takze to neries lebo si to len zbytocne pokazis, ked sa tym budes zaoberat.

luckaaad

v akej akcii ? co sa tyka udalosti,tak tych sme uz spolu zazili az az....aj dobre aj zle veci.....vo vsetkom ma podrzal.

cucuaq

ak by bol s tebou pre peniaze, citila by si to, vyuzival by ta, nechaval by ta stale platit, chcel by aby si mu kupovala veci a darceky.......ver mu, miluje ta nemas o com pochybovat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

laska ci peniaze ? - Fórum - ZDRAVIE.sk